Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Jeden wielki wrak, dziwne dźwięki, brak mocy
Zaczęty przez jimmyknox |
10 Odpowiedzi
6.323 Wyświetleń |
wysłana przez Vey |
|
|
centralka od centralnego sterowania drzwiami
Zaczęty przez JIMMY |
3 Odpowiedzi
4.485 Wyświetleń |
wysłana przez murnie |
|
|
kodowanie kluczyka
Zaczęty przez JIMMY |
5 Odpowiedzi
16.565 Wyświetleń |
wysłana przez JIMMY |
|
|
Moje problemy z X type (check engine)
Zaczęty przez JimBest |
6 Odpowiedzi
3.643 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
28 Odpowiedzi
11.437 Wyświetleń |
wysłana przez cyberda |
|
|
|
1 Odpowiedzi
5.134 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
|
Prośba o rozkodowanie vin
Zaczęty przez jedrek87 |
5 Odpowiedzi
3.575 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Co to jest i jak to naprawić ?
Zaczęty przez jedrek87 |
2 Odpowiedzi
2.743 Wyświetleń |
wysłana przez jedrek87 |
|
|
evap
Zaczęty przez jaymz |
8 Odpowiedzi
8.120 Wyświetleń |
wysłana przez jaymz |
|
|
PROBLEM z wymianą czujnika stukowgo
Zaczęty przez Jawor81 |
0 Odpowiedzi
2.121 Wyświetleń |
wysłana przez Jawor81 |
|
|
gdzie kupić czujnik spalania stukowego X type
Zaczęty przez Jawor81 |
11 Odpowiedzi
4.540 Wyświetleń |
wysłana przez ³ukasz |
|
|
Brak mocy bład P0333
Zaczęty przez Jawor81 |
10 Odpowiedzi
5.529 Wyświetleń |
wysłana przez Jawor81 |
|
|
[ASB] Płynność zmiany przełożeń
Zaczęty przez Jawe83 |
6 Odpowiedzi
4.890 Wyświetleń |
wysłana przez kowal008 |
|
|
20 Odpowiedzi
12.602 Wyświetleń |
wysłana przez NorbertN |
|
|
|
[2.5 V6] Kanały świec zapłonowych w oleju
Zaczęty przez Jawe83 |
0 Odpowiedzi
3.848 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
[Elektryka] Problem ze "stabilnością" napięcia
Zaczęty przez Jawe83 |
5 Odpowiedzi
4.527 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
22 Odpowiedzi
11.606 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
|
[CD Player] Reset radia przy włączaniu świateł drogowych i zblokowane CD
Zaczęty przez Jawe83 |
2 Odpowiedzi
3.871 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
[2.5 V6] Znikający płyn chłodniczy w czasie pracy silnika
Zaczęty przez Jawe83 |
4 Odpowiedzi
6.325 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
15 Odpowiedzi
10.389 Wyświetleń |
wysłana przez aksel |
|
|
|
Łożysko koła tylnego
Zaczęty przez Jawe83 |
2 Odpowiedzi
3.453 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
X-type Serwo , pompa hamulcowa , problem z hamulcami
Zaczęty przez Jaterow |
2 Odpowiedzi
2.958 Wyświetleń |
wysłana przez Jaterow |
|
|
33 Odpowiedzi
14.071 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
|
X - Type 2.0 d - DPF
Zaczęty przez jasiek22 |
3 Odpowiedzi
3.563 Wyświetleń |
wysłana przez jasiek22 |
|
|
Maglownica x-type
Zaczęty przez jarkrzy1 |
2 Odpowiedzi
4.247 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta