Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Klekot w sprzęgle, Xtype 2.0D
Zaczęty przez Huckleberry |
8 Odpowiedzi
5.499 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
Zaślepianie EGR
Zaczęty przez Huckleberry |
4 Odpowiedzi
3.665 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
Luźny ręczny.
Zaczęty przez Huckleberry |
4 Odpowiedzi
4.963 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
40 Odpowiedzi
27.154 Wyświetleń |
wysłana przez stormy |
|
|
|
Kapeć.
Zaczęty przez Huckleberry |
8 Odpowiedzi
6.172 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
kot mi gaśnie
Zaczęty przez Huckleberry |
9 Odpowiedzi
8.364 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Cam Sensor w XType
Zaczęty przez Huckleberry |
4 Odpowiedzi
5.341 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
64 Odpowiedzi
37.046 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
|
X-type co to za wersja?
Zaczęty przez huberts1977 |
4 Odpowiedzi
4.171 Wyświetleń |
wysłana przez huberts1977 |
|
|
Jaguar X-Type INDIANAPOLIS
Zaczęty przez Hubert31 |
10 Odpowiedzi
4.213 Wyświetleń |
wysłana przez Hubert31 |
|
|
Problem z navi jaguar x-type POMOCY :(
Zaczęty przez Hubert-dametka |
2 Odpowiedzi
2.873 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
koło pasowe na wale korbowym
Zaczęty przez hubciogie |
2 Odpowiedzi
2.405 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
6 Odpowiedzi
2.864 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
Raz wskakuję bieg "P" raz nie
Zaczęty przez hubciogie |
3 Odpowiedzi
2.439 Wyświetleń |
wysłana przez hubciogie |
|
|
10 Odpowiedzi
3.641 Wyświetleń |
wysłana przez hubciogie |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2.448 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
|
przewody wodne x-type 2003, 2.5 V6 benzyna
Zaczęty przez hubciogie |
0 Odpowiedzi
2.185 Wyświetleń |
wysłana przez hubciogie |
|
|
jaki olej do automatycznej skrzyni biegów?
Zaczęty przez hubciogie |
1 Odpowiedzi
2.405 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
problem z zamykaniem i otwieraniem drzwi od środka
Zaczęty przez hubciogie |
3 Odpowiedzi
3.051 Wyświetleń |
wysłana przez Boodzio2 |
|
|
Woda w kabinie
Zaczęty przez Hroma |
4 Odpowiedzi
3.131 Wyświetleń |
wysłana przez Hroma |
|
|
Świece żarowe
Zaczęty przez Hroma |
2 Odpowiedzi
2.707 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
ZAMIAR ZAKUPU X-a
Zaczęty przez hons |
10 Odpowiedzi
7.237 Wyświetleń |
wysłana przez blackyR |
|
|
musze sie dostac do bagaznika!
Zaczęty przez hiszpann |
14 Odpowiedzi
6.293 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
zerwana linka przedniej klapy
Zaczęty przez hiszpann |
6 Odpowiedzi
5.187 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
53 Odpowiedzi
24.001 Wyświetleń |
wysłana przez tarnawianin |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta