Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Maglownica x-type
Zaczęty przez jarkrzy1 |
2 Odpowiedzi
4.247 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
5 Odpowiedzi
3.011 Wyświetleń |
wysłana przez Boodzio2 |
|
|
|
pompka spryskiwaczy lamp w x type Estate (kombi)
Zaczęty przez jarekm |
3 Odpowiedzi
2.638 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
wymiana lamp przednich na xenon (ori)
Zaczęty przez jarekm |
0 Odpowiedzi
2.162 Wyświetleń |
wysłana przez jarekm |
|
|
rolka paska osprzętu
Zaczęty przez jarekm |
3 Odpowiedzi
2.626 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Pompa wacum
Zaczęty przez jarekd |
1 Odpowiedzi
2.795 Wyświetleń |
wysłana przez muttley |
|
|
hamulec reczny
Zaczęty przez jarekd |
2 Odpowiedzi
3.351 Wyświetleń |
wysłana przez achmiel92 |
|
|
kłopoty z hamulcami
Zaczęty przez jarekd |
6 Odpowiedzi
5.376 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
X-type 20 tdci falujace obroty
Zaczęty przez jarek79 |
5 Odpowiedzi
4.215 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
Kontrolka silnika i kody - P0193 oraz P1000
Zaczęty przez jarau |
8 Odpowiedzi
6.492 Wyświetleń |
wysłana przez jarau |
|
|
Skrzynka bezpieczników przedziału pasażerskiego (B)
Zaczęty przez Janusz Sa |
0 Odpowiedzi
8.961 Wyświetleń |
wysłana przez Janusz Sa |
|
|
Skrzynka bezpieczników komory silnika (A)
Zaczęty przez Janusz Sa |
0 Odpowiedzi
3.288 Wyświetleń |
wysłana przez Janusz Sa |
|
|
Opis bezpieczników
Zaczęty przez Janusz Sa |
2 Odpowiedzi
6.098 Wyświetleń |
wysłana przez Janusz Sa |
|
|
Kot na masce
Zaczęty przez jankrzys |
6 Odpowiedzi
5.456 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
jaguar x-type naped
Zaczęty przez jankrzys |
2 Odpowiedzi
3.373 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
przegrzewanie silnika w korkach x-type 3.0 gaz
Zaczęty przez jankrzys |
4 Odpowiedzi
6.729 Wyświetleń |
wysłana przez Tomy |
|
|
wymiana filtra kabinowego
Zaczęty przez JANI661 |
3 Odpowiedzi
4.349 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
tylne lampy x type
Zaczęty przez JANI661 |
0 Odpowiedzi
2.308 Wyświetleń |
wysłana przez JANI661 |
|
|
15 Odpowiedzi
5.553 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
33 Odpowiedzi
27.448 Wyświetleń |
wysłana przez abs |
|
|
|
Czujnik temperatury płynu chłodniczego 3.0 v6
Zaczęty przez Janasowski91 |
5 Odpowiedzi
3.686 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
X-type 2.5 v6, automat - LPG ?
Zaczęty przez Jakusa |
6 Odpowiedzi
3.905 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
2.0TDCI - Tryb awaryjny przy przyspieszaniu
Zaczęty przez Jakusa |
2 Odpowiedzi
2.806 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Alternator do 2.1 v6 X-type
Zaczęty przez JakubKz |
10 Odpowiedzi
4.010 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
EGR w X-type 2004 2.1 benzyna
Zaczęty przez JakubKz |
13 Odpowiedzi
3.880 Wyświetleń |
wysłana przez maron |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta