Autor Wątek: Kot na masce  (Przeczytany 3349 razy)

Offline jankrzys

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Kot na masce
« dnia: Czerwiec 21, 2013, 20:13:00 pm »
Czesc.
Na masce mojego samochodu znajduje sie skaczacy kot. Ta statuetka sklada sie z dwoch czesci. Elementu przymocowanego na stale do maski(w ksztalcie lezki), oraz samego skaczacego kota. Kota mozna obracac o 180 stopni. Chcialbym zdjac tego kota. Moje pytanie i prosba o pomoc jest nastepujaca: Czy istnieje i gdzie szukac kawalka metalu, ktory po zdjeciu kota dopasuje sie do elementu przymocowanego do maski(lezki) tak zeby byla to jedna calosc.To znaczy lezka bez wyciecia po zdjeciu statuetki kota. Wiem,ze moge zdjac calosc, ale na masce x-typa zaslepka nie wyglada najlepiej, dlatego wolalbym zostawic ta lezke.

Fandango

  • Gość
Odp: Kot na masce
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:21:01 pm »
No raczej nic w zamian nie znajdziesz. Albo leaper na masce, albo jakiś emblemat z innego modelu, żeby zakryć dziurę. A tak a propos... czemu chcesz zliwkidować kota na masce? Wiekszość userów chce go raczej założyć ??????

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Kot na masce
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:48:59 pm »
No raczej nic w zamian nie znajdziesz. Albo leaper na masce, albo jakiś emblemat z innego modelu, żeby zakryć dziurę. A tak a propos... czemu chcesz zliwkidować kota na masce? Wiekszość userów chce go raczej założyć ??????

Za dużo złodziejstwa się szerzy... :D
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Offline jankrzys

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Kot na masce
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2013, 17:25:07 pm »
Wlasnie, za duzo zlodziejstwa.No i pozniej jeszcze trzeba maske prostowac. Widzialem takiego s-Typa z powyginana maska w miejscu gdzie kiedys mial kota.

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.282
Odp: Kot na masce
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2013, 07:12:06 am »
Mnie miesiąc temu ukradli trzeciego już. I wiesz co? Pieprzę ich. Założyłem czwartego.
Jest XE MY20, XJ6 1995
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

ghrh

  • Gość
Odp: Kot na masce
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2013, 10:43:38 am »
Ja straciłem swojego w pierwszym miesiącu posiadania. Zaraz wymieniłem i od tego czasu (tfu tfu) spokój. Myślałem nad jakimś patentem magnetycznym, żeby można było bez podnoszenia maski zdemontować statuetkę idąc do domu, ale póki co nie chce mi się :) Pewnie jak tego ukradną to już zrobię dobrze.

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Kot na masce
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2013, 16:07:54 pm »
Ja straciłem swojego w pierwszym miesiącu posiadania. Zaraz wymieniłem i od tego czasu (tfu tfu) spokój. Myślałem nad jakimś patentem magnetycznym, żeby można było bez podnoszenia maski zdemontować statuetkę idąc do domu, ale póki co nie chce mi się :) Pewnie jak tego ukradną to już zrobię dobrze.

Kupujesz kota Adamescha (800zł) i kota wyciągasz z podstawki jak gdzieś idziesz... :D

Ja myślałem, żeby kota podłączyć pod akumulator... :D
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19