Autor Wątek: Maglownica x-type  (Przeczytany 2724 razy)

jarkrzy1

  • Gość
Maglownica x-type
« dnia: Sierpień 10, 2011, 22:35:50 pm »
Problem jaki chciałbym poruszyć jest raczej czysto teoretyczny. Szukałem na Forum i w internecie, lecz jakoś nic ciekawego nie znalazłem, ale do sedna-czy ktoś z Was: naprawiał, wymieniał, regenerował przekładnię kierowniczą? Głupie pytanie, ale chciałbym się dowiedzieć co jest powodem tak gigantycznej różnicy w cenach maglownic z x i mondziaka. Pytam dlatego, że jak miałem problem z drganiami auta to razem z mechanikiem byłem pod autkiem i wywiązała się dyskusja na tematy różne i jakoś zeszło na przekładnię,pompę wspomagania i inne takie. Pompa na 100% od mondeo, wg mechanika maglownica też/?!?/. Sprawdzałem po nr OEM-nijak do siebie nie pasują. Na oko to i podobne,ale jak wiadomo to na oko chłop w szpitalu umarł. Więc się raz jeszcze zapytam, bom chyba za bardzo temat rozwlekł-pasuje, czy nie?

Pirat

  • Gość
Odp: Maglownica x-type
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:55:04 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć temat;Czy maglownica z Mondeo pasuje do X-Type
Z góry  :-thank za odpowiedź

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Maglownica x-type
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2011, 17:03:31 pm »
witam. przekladnie od mondeo nie pasuje do x-type. co do roznic w cenach o ktorych pisze jarkrzy1 to moze to
dotyczyc czesci orygynalnych, ceny zamieniekow do mondeo i x-type sa jak najbardziej przyblizony.