Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tapicerka! :D
Zaczęty przez Kakashi |
4 Odpowiedzi
3.297 Wyświetleń |
wysłana przez brys |
|
|
Biały dym spod maski a papieża brak
Zaczęty przez Kakashi |
3 Odpowiedzi
4.091 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Wyciągnięcie rozrusznika
Zaczęty przez Kakashi |
5 Odpowiedzi
2.720 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Wzmacniacz + sub do Jaga
Zaczęty przez Kakashi |
0 Odpowiedzi
2.454 Wyświetleń |
wysłana przez Kakashi |
|
|
21 Odpowiedzi
10.284 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
|
Lampa przednia anglik a euro
Zaczęty przez Kakashi |
5 Odpowiedzi
3.363 Wyświetleń |
wysłana przez Kakashi |
|
|
Problem z włączeniem radia
Zaczęty przez Kakashi |
0 Odpowiedzi
2.469 Wyświetleń |
wysłana przez Kakashi |
|
|
Skrzynia 6-biegowa zamiast 5-biegowej
Zaczęty przez Kakashi |
13 Odpowiedzi
8.769 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Tarcze + klocki -> co polecacie do 300 zł
Zaczęty przez Kakashi |
14 Odpowiedzi
7.975 Wyświetleń |
wysłana przez jazabek wac³aw |
|
|
Głośniki + bas do kota
Zaczęty przez Kakashi |
4 Odpowiedzi
3.479 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
31 Odpowiedzi
14.875 Wyświetleń |
wysłana przez lukasz_slask |
|
|
|
58 Odpowiedzi
24.269 Wyświetleń |
wysłana przez Fiorino |
|
|
|
Wylot powietrza przy desce rozdzielczej
Zaczęty przez Kakashi |
2 Odpowiedzi
2.691 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Radio 4x43-18b876-ab(to z pojedyńczym CD) - AUX
Zaczęty przez Kakashi |
3 Odpowiedzi
3.555 Wyświetleń |
wysłana przez Kakashi |
|
|
Zawieszenie Jaguar
Zaczęty przez Kakashi |
9 Odpowiedzi
3.406 Wyświetleń |
wysłana przez V12 |
|
|
Nie odpala za to włącza się wentylator.
Zaczęty przez Kad28 |
5 Odpowiedzi
3.124 Wyświetleń |
wysłana przez Kad28 |
|
|
pilot nie otwiera i nie zamyka drzwi kierowcy
Zaczęty przez kaczor666000 |
0 Odpowiedzi
2.617 Wyświetleń |
wysłana przez kaczor666000 |
|
|
X-type 2003 rok wymiana płynu w chłodnicy
Zaczęty przez kablo |
2 Odpowiedzi
4.858 Wyświetleń |
wysłana przez sanchez |
|
|
X-Type czujnik z lewej strony podszybia
Zaczęty przez kablo |
1 Odpowiedzi
5.015 Wyświetleń |
wysłana przez kablo |
|
|
16 Odpowiedzi
16.873 Wyświetleń |
wysłana przez kablo |
|
|
|
X-type wymiana audio na stację multimedialna.
Zaczęty przez kablo |
8 Odpowiedzi
9.757 Wyświetleń |
wysłana przez stalowy5 |
|
|
X-Type kabel do diagnostyki
Zaczęty przez kablo |
1 Odpowiedzi
5.298 Wyświetleń |
wysłana przez kablo |
|
|
20 Odpowiedzi
16.412 Wyświetleń |
wysłana przez stalowy5 |
|
|
|
Problem z ABS
Zaczęty przez Kabalek |
5 Odpowiedzi
3.035 Wyświetleń |
wysłana przez Kabalek |
|
|
napęd 4x4 a różnice w zawieszeniu
Zaczęty przez Juzek |
11 Odpowiedzi
6.185 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta