Autor Wątek: [CD Player] Reset radia przy włączaniu świateł drogowych i zblokowane CD  (Przeczytany 2284 razy)

Jawe83

  • Gość
Kolejna zagwozdka u mojego nowego kota - radio gra sobie normalnie (zarówno na FM, jak i CD), ale gdy włączę "długie", resetuje się na chwilę - "gaśnie" muzyka i wyświetlacz radia wyłącza się na ułamek sekundy (podświetlenie tylko zostaje), potem radio wraca do grania w momencie, w którym przerwało.

No i sama płyta CD - gra bez problemu, ale za Chiny Ludowe nie chce wyjść... w sumie niezła płyta, może kotu się za bardzo podoba i nie chce oddać  :-tylko ale wciskanie przycisku 'eject' nie daje absolutnie żadnej reakcji ze strony radia.

W sumie w ogóle zauważyłem, że wszystkie światła lekko przygasają, gdy cokolwiek uruchamiam z elektryki (szyby, szyberdach, fotel, itp.) - alternator daje dobre napięcie ładowania!

Offline Jaguar XJ6

  • Moderator "Kotek miesiąca"
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 996
  • Niedrzwica Duża/Lublin
Odp: [CD Player] Reset radia przy włączaniu świateł drogowych i zblokowane CD
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2013, 10:25:13 am »
Najpierw sprawdź połaczenie akumulatora , bo zdaża sie że klemu są zaśniedziałe i wtedy auto ma takie problemy.
Jaguar XJ6 1994r. 3.2L był
Jaguar X350 Super V8 4.2L jest

 


E-mail do konkursu ,, Kotek Miesiąca '' (  konkurs@jaguarclubpoland.net )

Jawe83

  • Gość
Odp: [CD Player] Reset radia przy włączaniu świateł drogowych i zblokowane CD
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2013, 20:28:21 pm »
No, niestety to nie klemy, przeczyściłem je i nałożyłem specjalny smar, ale dalej kicha, widać, że ewidentnie jest coś z prądem... Jak puszczam szyby do zamknięcia, to oświetlenie konkretnie przygasa pod koniec.