| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Problem z zamkiem
Zaczęty przez lexxus |
3 Odpowiedzi
4.100 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
spalona zarowka h1 x-type nie dziala po wymienie
Zaczęty przez Jaguar1 |
4 Odpowiedzi
4.103 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
GDZIE JEST WYBITY NUMER NADWOZIA W X-TYPE KOMBI
Zaczęty przez kinga0707 |
2 Odpowiedzi
4.104 Wyświetleń |
wysłana przez kinga0707 |
|
|
Brak CD i telefonu + wymiana zmieniarki CD
Zaczęty przez sztandi7 |
10 Odpowiedzi
4.104 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
DSC SYSTEM FAULT ???
Zaczęty przez snajperro84 |
9 Odpowiedzi
4.108 Wyświetleń |
wysłana przez jurlich |
|
|
demontaż zderzaka
Zaczęty przez miki151993 |
2 Odpowiedzi
4.109 Wyświetleń |
wysłana przez miki151993 |
|
|
Awaryjność X-Type
Zaczęty przez ghrh |
3 Odpowiedzi
4.109 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
Przeglad po kupnie - X-type
Zaczęty przez ron.novy |
3 Odpowiedzi
4.109 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Czujnik na bloku silnika.
Zaczęty przez miki151993 |
4 Odpowiedzi
4.110 Wyświetleń |
wysłana przez grzegra |
|
|
światła przeciwmgielne
Zaczęty przez Ino X |
5 Odpowiedzi
4.110 Wyświetleń |
wysłana przez Ino X |
|
|
Poszukuję śrub torx do dolnej osłony zderzaka X-type
Zaczęty przez andrew140785 |
4 Odpowiedzi
4.111 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
2 Odpowiedzi
4.111 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
|
Workshop manual Jaguar X-TYPE 2001-2009
Zaczęty przez keram1204 |
3 Odpowiedzi
4.111 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Zgrzyt, tarcie podczas rozruchu
Zaczęty przez Viator |
12 Odpowiedzi
4.111 Wyświetleń |
wysłana przez Wolcik2 |
|
|
Sprężyny sport
Zaczęty przez cobi |
4 Odpowiedzi
4.112 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
jaki olej do skrzyni biegów manual 2.0D...?
Zaczęty przez zp_west |
2 Odpowiedzi
4.116 Wyświetleń |
wysłana przez troy |
|
|
kontrolka ładowania
Zaczęty przez Bohun |
9 Odpowiedzi
4.117 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
wydech z V6 do 2,2 diesel
Zaczęty przez marsjaningn |
2 Odpowiedzi
4.117 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
telefon
Zaczęty przez vivaldi |
7 Odpowiedzi
4.118 Wyświetleń |
wysłana przez vivaldi |
|
|
czy pompa paliwa w x-type 2,0d 2004 jest taka sama jak w mondeo mk3 ?
Zaczęty przez tomekjestem1 |
2 Odpowiedzi
4.119 Wyświetleń |
wysłana przez tomekjestem1 |
|
|
Problem z abs 3.0 4x4
Zaczęty przez KRAK27 |
4 Odpowiedzi
4.120 Wyświetleń |
wysłana przez Brymek |
|
|
wymiana mieszków skrzyni i hamulca
Zaczęty przez Wojtu97 |
2 Odpowiedzi
4.120 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
x-type 2,0 td woda z dolnych otworów wentylacyjnych
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
4.120 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
Turbina - do regeneracji?
Zaczęty przez Fiorino |
6 Odpowiedzi
4.121 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Części zawieszenia do x-a jakie polecacie?
Zaczęty przez walbor62 |
4 Odpowiedzi
4.124 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta