Autor Wątek: Wyświetlacz nawigacja-klimatyzacja  (Przeczytany 2494 razy)

Offline lukasz_slask

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
  • X-TYPE 2.5
Wyświetlacz nawigacja-klimatyzacja
« dnia: Marzec 03, 2017, 09:02:08 am »
Dzień dobry,

Posiadam wersję bez ekranu dotykowego -> http://www.jaguarforums.com/forum/attachments/interior-21/51247-modernizing-interrior-2004-jaguar-x-type-climate-controls-radio-photo-66451-s-1280x782-jpg?dateline=1376718742

Posiadam tylko ekran do nawigacji i chciałbym go podłączyć. Nie mam modułu RCCM ( modułu klimatyzacji nad schowkiem).
Czy mając moduł RCCM będzie można sterować klimatyzacją z przycisków na obudowie ekranu?

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 803
Odp: Wyświetlacz nawigacja-klimatyzacja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2017, 11:51:37 am »
Jeśli źle rozumuję to mnie popraw proszę.
Chcesz wywalić radio i panel od nawiewu/klimatyzacji i wsadzić tam Denso, a dokładniej sam moduł gdzie masz wyświetlacz?

Offline lukasz_slask

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
  • X-TYPE 2.5
Odp: Wyświetlacz nawigacja-klimatyzacja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2017, 12:12:54 pm »
Po prostu chcę zamontować wyświetlacz tak jak na obrazku tutaj: http://www.jaguarforums.com/forum/attachments/s-type-s-type-r-supercharged-v8-x200-15/41595d1367593667-how-can-i-install-bluetooth-stream-music-my-jaguar-stype-2008-jaguar-s-type_manu-08_i02-800.jpg

Moim problemem jest to że nie mam modułu RCCM do którego wpina się dwie wtyczki ( te które obecnie mam wpięte w sterownik klimy).
W skrócie: nie wiem czy mam szukać tego modułu rccm czy i tak bez czytnika navi i osprzętu z bagażnika nie będę mógł nawet sterować nawiewem.

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 803
Odp: Wyświetlacz nawigacja-klimatyzacja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2017, 13:02:40 pm »
W skrócie: nie wiem czy mam szukać tego modułu rccm czy i tak bez czytnika navi i osprzętu z bagażnika nie będę mógł nawet sterować nawiewem.

Czyli jest tak jak myślałem.

Czytnik DVD jest integralną częścią i bez niego wyświetlacz nie włączy się wcale. Identyczna sytuacja jest jak ktoś uwali czytnik na własne życzenie (ale to da się reanimować).
W czytniku masz 3 kostki, światłowód i osobne zasilanie. Z tego możesz pominąć tylko trzecią kostkę (patrząc od tyłu czytnika).
Brak połączenia na reszcie powoduje czarny ekran.

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
Odp: Wyświetlacz nawigacja-klimatyzacja
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2017, 17:12:48 pm »
Zamontuj sobie jakąś stację multimedialną 2 DIN, będziesz miał przynajmniej aktualną nawigację :)
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004