| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Dźwignia/lewarek zmiany biegów do X-type
Zaczęty przez lakomin |
4 Odpowiedzi
4.067 Wyświetleń |
wysłana przez dulot1970 |
|
|
maglownica skrzypienie - pomocy
Zaczęty przez ankosamco |
4 Odpowiedzi
5.169 Wyświetleń |
wysłana przez ankosamco |
|
|
Jaguar x-type 2.0 Diesel-głośna praca silnika !
Zaczęty przez kubus66622 |
4 Odpowiedzi
7.811 Wyświetleń |
wysłana przez Tajfunek |
|
|
Pytanie o sruby pod autem.
Zaczęty przez roman |
4 Odpowiedzi
3.850 Wyświetleń |
wysłana przez roman |
|
|
x-type kłopot z dmuchawą
Zaczęty przez krzysztofbjk |
4 Odpowiedzi
3.506 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
zmiana języka na tablicy rozdzielczej
Zaczęty przez oskioski |
4 Odpowiedzi
16.196 Wyświetleń |
wysłana przez piluim |
|
|
Różnice pomiędzy 2003 a 2004/05 czyli przed i po lifcie
Zaczęty przez Sonix |
4 Odpowiedzi
5.678 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Lusterka wewnętrzne X-type
Zaczęty przez przemeq |
4 Odpowiedzi
4.292 Wyświetleń |
wysłana przez przemeq |
|
|
instrukcja wymiany klocków przód tył
Zaczęty przez mroziak |
4 Odpowiedzi
7.551 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
Śruby do Alufelg PILNE!!
Zaczęty przez monteki |
4 Odpowiedzi
3.153 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
kot na masce
Zaczęty przez czeslaw |
4 Odpowiedzi
4.007 Wyświetleń |
wysłana przez czeslaw |
|
|
X-type - klima
Zaczęty przez Trigojunior |
4 Odpowiedzi
4.712 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
zmieniarka
Zaczęty przez tomek8981 |
4 Odpowiedzi
4.386 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Zmiana płynu chłodniczego
Zaczęty przez -rebi- |
4 Odpowiedzi
4.066 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Jakie plusy i minusy w X-Type 2.5
Zaczęty przez Owca1911 |
4 Odpowiedzi
4.068 Wyświetleń |
wysłana przez Owca1911 |
|
|
x-type i duży przebieg
Zaczęty przez oneme |
4 Odpowiedzi
4.469 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Wtryski 2.0
Zaczęty przez kemot_81 |
4 Odpowiedzi
4.641 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
P1638 i P1699
Zaczęty przez zadek07 |
4 Odpowiedzi
7.157 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
dodatkowe swiatla / reflektory drogowe
Zaczęty przez pablo |
4 Odpowiedzi
4.391 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
Poprosze o wyjaśnienie tematu rozstawu śrub w felgach :)
Zaczęty przez lexxus |
4 Odpowiedzi
5.866 Wyświetleń |
wysłana przez KratekPL |
|
|
Ile płynu hamulcowego w X-type?
Zaczęty przez andrew140785 |
4 Odpowiedzi
5.090 Wyświetleń |
wysłana przez B E N 8 5 |
|
|
Manualna klimatyzacja
Zaczęty przez lexxus |
4 Odpowiedzi
4.595 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
Cam Sensor w XType
Zaczęty przez Huckleberry |
4 Odpowiedzi
5.342 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
CD Player in nagrywanie audio
Zaczęty przez Huckleberry |
4 Odpowiedzi
5.644 Wyświetleń |
wysłana przez rufus1977 |
|
|
Żółta kontrolka + napis GETRIEBE GESTOERT X-Type pomocy
Zaczęty przez -rebi- |
4 Odpowiedzi
5.653 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta