| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Wycieraczki przedniej szyby
Zaczęty przez roman |
4 Odpowiedzi
4.358 Wyświetleń |
wysłana przez roman |
|
|
Opona zapasowa
Zaczęty przez Vovapl |
4 Odpowiedzi
3.651 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Problem z radiem/anteną
Zaczęty przez Ino X |
4 Odpowiedzi
3.516 Wyświetleń |
wysłana przez Ino X |
|
|
silnik 2.0 D . z mondeo czy ten z koncernu PSA
Zaczęty przez monteki |
4 Odpowiedzi
4.088 Wyświetleń |
wysłana przez monteki |
|
|
Problem z abs 3.0 4x4
Zaczęty przez KRAK27 |
4 Odpowiedzi
4.120 Wyświetleń |
wysłana przez Brymek |
|
|
Cykająca klimatyzacja
Zaczęty przez Norbert1985 |
4 Odpowiedzi
4.049 Wyświetleń |
wysłana przez Norbert1985 |
|
|
Dwa miesiące po zakupie X-type
Zaczęty przez Bingo |
4 Odpowiedzi
4.566 Wyświetleń |
wysłana przez Jordi |
|
|
Radio ALPINE 2 DIN w miejsce fabrycznego X-Type
Zaczęty przez pokelokola |
4 Odpowiedzi
5.433 Wyświetleń |
wysłana przez pokelokola |
|
|
wycieraczki - możliwa zamiana typów ?
Zaczęty przez monteki |
4 Odpowiedzi
3.743 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
PILOT BRAK REAKCJI X-TYPE 2000r/2.5l
Zaczęty przez TOMEK26U |
4 Odpowiedzi
4.781 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
modul komfortu
Zaczęty przez bosniak |
4 Odpowiedzi
4.521 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
przegrzewanie silnika w korkach x-type 3.0 gaz
Zaczęty przez jankrzys |
4 Odpowiedzi
6.731 Wyświetleń |
wysłana przez Tomy |
|
|
Lista okresowych przeglądów
Zaczęty przez mdziekan92 |
4 Odpowiedzi
3.720 Wyświetleń |
wysłana przez mdziekan92 |
|
|
Składanie lusterek przy zamykaniu auta
Zaczęty przez Jordi |
4 Odpowiedzi
4.529 Wyświetleń |
wysłana przez Jordi |
|
|
stukot pod maską na wolnych
Zaczęty przez ktr |
4 Odpowiedzi
4.009 Wyświetleń |
wysłana przez DJ Krystian |
|
|
Oficjalny katalog X-type po 2008
Zaczęty przez Fandango |
4 Odpowiedzi
3.060 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
NAVI + DVD
Zaczęty przez rambobambo |
4 Odpowiedzi
4.381 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
Obniżenie zawieszenia
Zaczęty przez maattheew |
4 Odpowiedzi
4.573 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
świszczenie - przednie drzwi
Zaczęty przez mercii |
4 Odpowiedzi
4.016 Wyświetleń |
wysłana przez mercii |
|
|
wymiana żarówki w tylnej obrysówce x-type USA
Zaczęty przez ktr |
4 Odpowiedzi
5.076 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Stuki z prawej strony silnika 2.0D
Zaczęty przez bartas83 |
4 Odpowiedzi
3.842 Wyświetleń |
wysłana przez bartas83 |
|
|
Jak rozpoznac czy jest ESP w X-Type.
Zaczęty przez butkus |
4 Odpowiedzi
4.386 Wyświetleń |
wysłana przez butkus |
|
|
Pilot samoistnie rozkodowuje się.
Zaczęty przez Datos |
4 Odpowiedzi
4.481 Wyświetleń |
wysłana przez Jaguar Parts |
|
|
Ogrzewanie tylnej szyby...
Zaczęty przez Kocur666 |
4 Odpowiedzi
4.571 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
chłodnica
Zaczęty przez vivaldi |
4 Odpowiedzi
4.086 Wyświetleń |
wysłana przez Konradop |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta