Autor Wątek: Podszarpywanie podczas jazdy cos dusi mi Kota - palaca sie kontrolka checkEngine  (Przeczytany 2803 razy)

bakielita

  • Gość
Witam Wszystkich,

Ludzie mi juz psycha siadla . Kot mi choruje.
Zapalila mi sie kontrolka miesiac temu check Engine , pojechalem do serivicu podlaczylem pod komuter , wyszla sonda Lambda Bank 2 , wymienilem i zgasla ,
Czasami mialem odczucie jak go cos podszarpuje ( podobnie jak w manualu kiedy sie ma za wysoki bieg do prekosci.) - Wymienilem olej w skrzyni, biegi sie wydluzyly ale mialem wrazenie jak by go cos trzymalo za kite , uczucie wiekszej mocy ale mniej zrywny . Po tygodniu znowu zapalila mi sie lampka Check Engine przy 70 milach na godzine i go przydlawilo , dodajac gazu - mialem uczucie jakby go zalewalo albo dostawal za malo paliwa , znowu go cos szarpie za grzbiet . Co to moze byc? Mial ktos podobne obiamy ze swoim Kociamberkiem

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Podszarpywanie podczas jazdy cos dusi mi Kota - palaca sie kontrolka checkEngine
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2011, 15:29:03 pm »
Hejka, no to odczyataj kotowi bledy i sie dowiesz. To moze byc problem z zaplonem, cewki lubia dokuczac ...

podaj jeszcze jaki masz silnik i rocznik.

jaco

  • Gość
Odp: Podszarpywanie podczas jazdy cos dusi mi Kota - palaca sie kontrolka checkEngine
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2012, 18:48:18 pm »
sprawdz też katalizatory

Pirat

  • Gość
Odp: Podszarpywanie podczas jazdy cos dusi mi Kota - palaca sie kontrolka checkEngine
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2012, 09:09:37 am »
Moze przepustnica lub/i silniczek krokowy

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Podszarpywanie podczas jazdy cos dusi mi Kota - palaca sie kontrolka checkEngine
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2012, 12:08:57 pm »
Przy tych 70 milach, czy mogles w ogole przyspieszyc? Czy juz nie chcial? Jak czesto sie to powtarza, przy jakich obrotach/predkosciach? Na jakim biegu? Wiecej informacji kolego potrzeba :-gwizd
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?