| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Różne symbole na automatycznych skrzyniach Jatco
Zaczęty przez Franiu |
6 Odpowiedzi
4.193 Wyświetleń |
wysłana przez Franiu |
|
|
przy wcisnieciu sprzegla zapala sie stop
Zaczęty przez baciar |
8 Odpowiedzi
4.192 Wyświetleń |
wysłana przez rrrobson |
|
|
Stukanie zawieszenia i drgania kierownicy
Zaczęty przez hejar |
4 Odpowiedzi
4.192 Wyświetleń |
wysłana przez hejar |
|
|
czerwony przycisk i alarm
Zaczęty przez siersc |
1 Odpowiedzi
4.191 Wyświetleń |
wysłana przez siersc |
|
|
regulator napiecia 3.0 v6 jak naprawic ladowanie 15 .76 v
Zaczęty przez Adamix20 |
9 Odpowiedzi
4.190 Wyświetleń |
wysłana przez Adamix20 |
|
|
Polecane opony letnie R16
Zaczęty przez erer777 |
11 Odpowiedzi
4.189 Wyświetleń |
wysłana przez erer777 |
|
|
9 Odpowiedzi
4.188 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
Wymiana wysprzęglika X-Type 2.5 skrzynia manualna
Zaczęty przez Zbyszek__ |
13 Odpowiedzi
4.184 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
radio kod
Zaczęty przez BlackV6 |
2 Odpowiedzi
4.182 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Klima nie załącza po remoncie silnika (zima?)
Zaczęty przez RPZ |
4 Odpowiedzi
4.179 Wyświetleń |
wysłana przez RPZ |
|
|
X-type co to za wersja?
Zaczęty przez huberts1977 |
4 Odpowiedzi
4.179 Wyświetleń |
wysłana przez huberts1977 |
|
|
Listwy nawiewu pod przednią szybą
Zaczęty przez andrew140785 |
5 Odpowiedzi
4.173 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Xtype piszczenie przy ruszaniu i skręcie w prawo.
Zaczęty przez GoniaWronia |
5 Odpowiedzi
4.172 Wyświetleń |
wysłana przez GoniaWronia |
|
|
Wymiana sprzęgła 2.2 diesel - na sztywne
Zaczęty przez marsjaningn |
7 Odpowiedzi
4.171 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
błąd P1603
Zaczęty przez BlackV6 |
3 Odpowiedzi
4.171 Wyświetleń |
wysłana przez moryc25 |
|
|
Problem z odpalaniem 2.0 tdci
Zaczęty przez bedi13 |
11 Odpowiedzi
4.171 Wyświetleń |
wysłana przez bedi13 |
|
|
dym przy odpalaniu
Zaczęty przez Bleem |
8 Odpowiedzi
4.169 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
X type 2003 a 2005
Zaczęty przez cartoonrec@wp.pl |
3 Odpowiedzi
4.168 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
Jaguar x-type - pytanie przed zakupem
Zaczęty przez ron.novy |
2 Odpowiedzi
4.168 Wyświetleń |
wysłana przez tomasz |
|
|
Problem z katem?
Zaczęty przez zadek07 |
2 Odpowiedzi
4.167 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
oleje x type 3.0 awd / mechanicy i części kraków
Zaczęty przez ktulu |
3 Odpowiedzi
4.165 Wyświetleń |
wysłana przez ktulu |
|
|
Różnice w kolorze lakieru PED / PEC / PEF X-Type 2002
Zaczęty przez daniel-mm |
2 Odpowiedzi
4.162 Wyświetleń |
wysłana przez Marioicek |
|
|
3.0 Benz, efekt "popcorn". tuner godny polecenia?
Zaczęty przez Realfan17 |
7 Odpowiedzi
4.160 Wyświetleń |
wysłana przez Realfan17 |
|
|
trudny montaż tulejki za katalizatorem (bank 1)
Zaczęty przez ktr |
2 Odpowiedzi
4.158 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
sterownik airbag
Zaczęty przez daniel78 |
3 Odpowiedzi
4.158 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta