| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
P1229 tryb awaryjny, obroty maks. 2000, szarpie
Zaczęty przez LillaMy |
8 Odpowiedzi
4.094 Wyświetleń |
wysłana przez LillaMy |
|
|
Przekładka
Zaczęty przez Pawe³ B±bel |
1 Odpowiedzi
4.094 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Biały dym spod maski a papieża brak
Zaczęty przez Kakashi |
3 Odpowiedzi
4.092 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Światła - przegląd techniczny
Zaczęty przez mc1985 |
5 Odpowiedzi
4.091 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
silnik 2.0 D . z mondeo czy ten z koncernu PSA
Zaczęty przez monteki |
4 Odpowiedzi
4.088 Wyświetleń |
wysłana przez monteki |
|
|
Czyżby to mróz dopadł kota ( P0173, P0174)
Zaczęty przez Bedek |
2 Odpowiedzi
4.086 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
chłodnica
Zaczęty przez vivaldi |
4 Odpowiedzi
4.086 Wyświetleń |
wysłana przez Konradop |
|
|
Lampy przednie w X-Type, wymienność szkieł
Zaczęty przez shai |
2 Odpowiedzi
4.086 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Przewody hamulcowe.
Zaczęty przez achmiel92 |
4 Odpowiedzi
4.084 Wyświetleń |
wysłana przez Pieczyk |
|
|
Kierownica w X-type czy 2005r. bedzie pasowała do 2003r...?
Zaczęty przez zp_west |
2 Odpowiedzi
4.080 Wyświetleń |
wysłana przez szibel |
|
|
Trudności z tankowaniem
Zaczęty przez peter1801 |
7 Odpowiedzi
4.078 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
Montaż kierownicy poliftowej
Zaczęty przez andrew140785 |
4 Odpowiedzi
4.078 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
X-type filtr powietrza
Zaczęty przez Trigojunior |
2 Odpowiedzi
4.077 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
korek od płynu chłodniczego
Zaczęty przez ktr |
2 Odpowiedzi
4.076 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
tuleje amortyzatorów tylnych do kombi gdzie kupić
Zaczęty przez promotion |
4 Odpowiedzi
4.074 Wyświetleń |
wysłana przez promotion |
|
|
Problem z serwisem
Zaczęty przez Mackowy |
5 Odpowiedzi
4.073 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach
Zaczęty przez ktr |
5 Odpowiedzi
4.073 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
twardość lakieru
Zaczęty przez bodi |
6 Odpowiedzi
4.069 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Dźwignia/lewarek zmiany biegów do X-type
Zaczęty przez lakomin |
4 Odpowiedzi
4.069 Wyświetleń |
wysłana przez dulot1970 |
|
|
Jakie plusy i minusy w X-Type 2.5
Zaczęty przez Owca1911 |
4 Odpowiedzi
4.068 Wyświetleń |
wysłana przez Owca1911 |
|
|
Dywaniki oryginalne welurowe - czym czyscic?
Zaczęty przez Niunia |
4 Odpowiedzi
4.066 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Zmiana płynu chłodniczego
Zaczęty przez -rebi- |
4 Odpowiedzi
4.066 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
X-type upgrade radia po raz kolejny
Zaczęty przez guciokg |
6 Odpowiedzi
4.064 Wyświetleń |
wysłana przez guciokg |
|
|
X-type 2,5 LPG brak mocy, p1647
Zaczęty przez bayerische |
3 Odpowiedzi
4.060 Wyświetleń |
wysłana przez filar12 |
|
|
Pompa w zbiorniku
Zaczęty przez zadek07 |
0 Odpowiedzi
4.059 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta