| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Poziom oleju w skrzyni biegów
Zaczęty przez bbartass |
3 Odpowiedzi
3.843 Wyświetleń |
wysłana przez PeterX |
|
|
Stuki z prawej strony silnika 2.0D
Zaczęty przez bartas83 |
4 Odpowiedzi
3.842 Wyświetleń |
wysłana przez bartas83 |
|
|
pompa wody
Zaczęty przez dedel |
2 Odpowiedzi
3.840 Wyświetleń |
wysłana przez dedel |
|
|
zamek pokrywy silnika -maski
Zaczęty przez martz163 |
2 Odpowiedzi
3.837 Wyświetleń |
wysłana przez martz163 |
|
|
2.5 v6 pomoc w identyfikacji częsci na zdjęciach
Zaczęty przez quartzXXI |
9 Odpowiedzi
3.832 Wyświetleń |
wysłana przez quartzXXI |
|
|
spadek mocy przy 3 tys obrotów
Zaczęty przez bart01 |
6 Odpowiedzi
3.831 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Migająca na żółto sprężynka/ części
Zaczęty przez bk |
3 Odpowiedzi
3.829 Wyświetleń |
wysłana przez sebol1975 |
|
|
Radio bez kluczyka.
Zaczęty przez Killer_su |
2 Odpowiedzi
3.829 Wyświetleń |
wysłana przez Killer_su |
|
|
Navi mnie oszukuje
Zaczęty przez cobi |
3 Odpowiedzi
3.826 Wyświetleń |
wysłana przez RedOctober |
|
|
Wymiana cewki cylinder 1
Zaczęty przez scyzor |
12 Odpowiedzi
3.826 Wyświetleń |
wysłana przez scyzor |
|
|
Dolne uszczelki kolektora
Zaczęty przez aksel |
14 Odpowiedzi
3.825 Wyświetleń |
wysłana przez aksel |
|
|
problem z komputerem pokladowym
Zaczęty przez natan |
6 Odpowiedzi
3.824 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Kilka pytań o X-Type'a
Zaczęty przez mikimisz |
3 Odpowiedzi
3.823 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
lampka wewnątrz nie gaśnie
Zaczęty przez azshubert |
2 Odpowiedzi
3.821 Wyświetleń |
wysłana przez azshubert |
|
|
górna osłona silnika -problem z mocowaniem
Zaczęty przez Panoramix |
10 Odpowiedzi
3.817 Wyświetleń |
wysłana przez Panoramix |
|
|
zamiana radia na NAVI...
Zaczęty przez zp_west |
3 Odpowiedzi
3.817 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
samoregulacja ksenonów
Zaczęty przez roberto_tm |
2 Odpowiedzi
3.816 Wyświetleń |
wysłana przez roberto_tm |
|
|
Wymiana głosników X=type
Zaczęty przez troy |
0 Odpowiedzi
3.816 Wyświetleń |
wysłana przez troy |
|
|
Prosze o pomoc...Odcina zaplon na kilka sekund
Zaczęty przez Jacek1608 |
5 Odpowiedzi
3.815 Wyświetleń |
wysłana przez Jacek1608 |
|
|
Czujniki wariują, nie chce odpalić 2.2d
Zaczęty przez X-typ |
1 Odpowiedzi
3.815 Wyświetleń |
wysłana przez X-typ |
|
|
reflektory
Zaczęty przez martz163 |
1 Odpowiedzi
3.814 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
X-Type stuki przy dyfrze
Zaczęty przez Marcelek07 |
11 Odpowiedzi
3.814 Wyświetleń |
wysłana przez Marcelek07 |
|
|
Osłony i odboje przednich amortyzatorów
Zaczęty przez adas69 |
1 Odpowiedzi
3.813 Wyświetleń |
wysłana przez jarkrzy1 |
|
|
Pamięć foteli i lusterek
Zaczęty przez peter1801 |
5 Odpowiedzi
3.812 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
Wysokie spalanie ? 2.5 benzyna
Zaczęty przez stasiuk1992 |
8 Odpowiedzi
3.812 Wyświetleń |
wysłana przez Czezary |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta