| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Głośnik do czujników cofania
Zaczęty przez prnit |
2 Odpowiedzi
3.589 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Najnowsze mapy do x typa
Zaczęty przez KodiXor |
8 Odpowiedzi
3.584 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Konserwacja profili zamkniętych i drzwi (czy to ma sens?)
Zaczęty przez andrew140785 |
1 Odpowiedzi
3.583 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
Prośba o rozkodowanie vin
Zaczęty przez jedrek87 |
5 Odpowiedzi
3.582 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Jak zdemontować przedni i tylni zderzak...?
Zaczęty przez zp_west |
1 Odpowiedzi
3.582 Wyświetleń |
wysłana przez miki151993 |
|
|
Czujnik ABS
Zaczęty przez wlodi |
6 Odpowiedzi
3.581 Wyświetleń |
wysłana przez maron |
|
|
jak odłączyć alarm x-type 2,0d sedan
Zaczęty przez kalipe |
1 Odpowiedzi
3.580 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
x- tape informacja na komputerze
Zaczęty przez Baska0412 |
2 Odpowiedzi
3.578 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Hamulec i kontrolka świateł mijania
Zaczęty przez Dzery |
1 Odpowiedzi
3.577 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Jakie ET 18'' pomóżcie!!
Zaczęty przez lendzi100 |
1 Odpowiedzi
3.576 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
2 Odpowiedzi
3.574 Wyświetleń |
wysłana przez filar12 |
|
|
|
O-ring czujnika położenia wałka rozrządu
Zaczęty przez metalbyku |
0 Odpowiedzi
3.573 Wyświetleń |
wysłana przez metalbyku |
|
|
Wywala bezpiecznik
Zaczęty przez Pirat |
3 Odpowiedzi
3.571 Wyświetleń |
wysłana przez Pirat |
|
|
Problem ze skrzynią automatyczną
Zaczęty przez smola123 |
4 Odpowiedzi
3.570 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Dziwny odgłos, pomocy!
Zaczęty przez achmiel92 |
2 Odpowiedzi
3.570 Wyświetleń |
wysłana przez achmiel92 |
|
|
Navi w x type 2.0
Zaczęty przez Radobanan1 |
10 Odpowiedzi
3.570 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Gdzie moge znalezc tabliczke znamieniowa w X-Typie?
Zaczęty przez marek01011 |
1 Odpowiedzi
3.570 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Gwizd podczas jazdy
Zaczęty przez lucas.lp |
4 Odpowiedzi
3.570 Wyświetleń |
wysłana przez goory |
|
|
18" x-type wrażenia
Zaczęty przez roberto_tm |
2 Odpowiedzi
3.568 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Listwa progowa-nakladka plastikowa
Zaczęty przez warcz |
1 Odpowiedzi
3.566 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
X - Type 2.0 d - DPF
Zaczęty przez jasiek22 |
3 Odpowiedzi
3.565 Wyświetleń |
wysłana przez jasiek22 |
|
|
światła w drzwiach
Zaczęty przez biestus007 |
1 Odpowiedzi
3.565 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
1. niedomykająca się szyba 2. niewracająca klamka zewnętrzna
Zaczęty przez anticrux |
1 Odpowiedzi
3.565 Wyświetleń |
wysłana przez anticrux |
|
|
Kontrolka ESP i wykrzyknik w kółku 2.5 v6
Zaczęty przez kubasdz1 |
1 Odpowiedzi
3.565 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Dodawanie mocy
Zaczęty przez JagFun07 |
6 Odpowiedzi
3.561 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta