| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Cruise not avaible- Jaguar x-type 2.0D 2005.
Zaczęty przez troy |
0 Odpowiedzi
3.701 Wyświetleń |
wysłana przez troy |
|
|
Błąd P1646 !!
Zaczęty przez Osilek-X |
3 Odpowiedzi
3.701 Wyświetleń |
wysłana przez verceeti |
|
|
Pytanko skrzynia rozdzielcza
Zaczęty przez wkwojtek |
2 Odpowiedzi
3.699 Wyświetleń |
wysłana przez wkwojtek |
|
|
Problem z mocą
Zaczęty przez szopiros |
1 Odpowiedzi
3.698 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
czy termostat z s-type 3.0 pasuje do x-type 3.0
Zaczęty przez gres |
3 Odpowiedzi
3.698 Wyświetleń |
wysłana przez gres |
|
|
Wylaczajace się radio
Zaczęty przez omcs |
5 Odpowiedzi
3.697 Wyświetleń |
wysłana przez Eppic |
|
|
Lampka od spryskiwaczy (chyba)
Zaczęty przez mickey77 |
2 Odpowiedzi
3.696 Wyświetleń |
wysłana przez mickey77 |
|
|
Zakup x-type prośbą o doradzenie
Zaczęty przez legler |
6 Odpowiedzi
3.694 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
Problem z wycieraczką tył w Estate
Zaczęty przez Trigojunior |
3 Odpowiedzi
3.694 Wyświetleń |
wysłana przez whitewons |
|
|
Wspólne podzespoły X-Type - Mondeo
Zaczęty przez insssane |
1 Odpowiedzi
3.692 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
kontrolka ładowania
Zaczęty przez kurak22 |
6 Odpowiedzi
3.691 Wyświetleń |
wysłana przez Jedrzej |
|
|
Swiecący chek
Zaczęty przez krzys369 |
2 Odpowiedzi
3.691 Wyświetleń |
wysłana przez krzys369 |
|
|
x-type - wymiana przedniej szyby
Zaczęty przez dolotpl |
5 Odpowiedzi
3.690 Wyświetleń |
wysłana przez dolotpl |
|
|
x-type 2,0 dies - tempomat czujnik położenia pedału hamulca
Zaczęty przez kalipe |
1 Odpowiedzi
3.689 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Przednie fotele pogrzewane same sie wylanczaja czy tak ma być ?
Zaczęty przez Bullteriersfan |
2 Odpowiedzi
3.688 Wyświetleń |
wysłana przez Bullteriersfan |
|
|
radio - mp3 player
Zaczęty przez inkk |
4 Odpowiedzi
3.688 Wyświetleń |
wysłana przez dolotpl |
|
|
Ogrzewanie wnętrza - dziwny objaw
Zaczęty przez scyzor |
9 Odpowiedzi
3.688 Wyświetleń |
wysłana przez Zbyszek__ |
|
|
Emblemat na maskę x-type
Zaczęty przez PanSlawek |
5 Odpowiedzi
3.687 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Czujnik temperatury płynu chłodniczego 3.0 v6
Zaczęty przez Janasowski91 |
5 Odpowiedzi
3.686 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
amortyzatory- dwa symbole który wybrac?
Zaczęty przez banderizmo |
1 Odpowiedzi
3.684 Wyświetleń |
wysłana przez banderizmo |
|
|
Naprawa - skrzynia kątowa i dyfer
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.684 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Reflektor- problem
Zaczęty przez J66 |
8 Odpowiedzi
3.683 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Xtype WSTRZĄS POWYZEJ 3TYS OBR
Zaczęty przez lucas.lp |
2 Odpowiedzi
3.683 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
Zasieg a spalanie
Zaczęty przez Bleem |
4 Odpowiedzi
3.683 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
|
|
Cos pocieklo - co to moze byc?
Zaczęty przez Niunia |
7 Odpowiedzi
3.681 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta