| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Jakiego ELM'a 327 kupić?
Zaczęty przez andrew140785 |
5 Odpowiedzi
4.744 Wyświetleń |
wysłana przez lysyyy |
|
|
Filtr DPF - usunięcie lub czyszczenie
Zaczęty przez marsjaningn |
8 Odpowiedzi
4.746 Wyświetleń |
wysłana przez marsjaningn |
|
|
dzwina sprawa zegary zdechły
Zaczęty przez pablo |
8 Odpowiedzi
4.747 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
x type zbiornik do wspomagania / stan plynu
Zaczęty przez pablo |
3 Odpowiedzi
4.748 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
enter diag pin
Zaczęty przez pryjom |
5 Odpowiedzi
4.748 Wyświetleń |
wysłana przez pryjom |
|
|
Filtr oleju X-Type 3.0
Zaczęty przez marlboroman |
4 Odpowiedzi
4.751 Wyświetleń |
wysłana przez Rest |
|
|
Zapach spalenizny/lampka ładowania
Zaczęty przez azshubert |
7 Odpowiedzi
4.752 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Obroty do 3 tysiecy i odcina 2.5 v6
Zaczęty przez Andrejek |
13 Odpowiedzi
4.752 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Filtry firmy Motorcraft
Zaczęty przez teofilb |
5 Odpowiedzi
4.755 Wyświetleń |
wysłana przez teofilb |
|
|
Cena i koszty utrzymania
Zaczęty przez Lufkin |
7 Odpowiedzi
4.756 Wyświetleń |
wysłana przez mateusz1807 |
|
|
10 Odpowiedzi
4.758 Wyświetleń |
wysłana przez KoloRZ |
|
|
|
Błąd przepływomierza
Zaczęty przez lexxus |
6 Odpowiedzi
4.759 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
kody błędów?
Zaczęty przez pawe³1984 |
4 Odpowiedzi
4.761 Wyświetleń |
wysłana przez pawe³1984 |
|
|
Słaby akumulator
Zaczęty przez chilldog |
4 Odpowiedzi
4.763 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Skrzeczy w prawym tylnim kole
Zaczęty przez Bullteriersfan |
7 Odpowiedzi
4.764 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Pierwsza rejestracja
Zaczęty przez piotr170169 |
4 Odpowiedzi
4.764 Wyświetleń |
wysłana przez Rob_W |
|
|
Lektura obowiązkowa dla posiadacza X-Type
Zaczęty przez voitec |
1 Odpowiedzi
4.765 Wyświetleń |
wysłana przez scyzor |
|
|
wadliwe dzialanie obwod wtryskiwacza
Zaczęty przez rybus3 |
9 Odpowiedzi
4.767 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
5 Odpowiedzi
4.767 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
|
Jaguar X-TYPE 2.0D nie rusza z miejsca
Zaczęty przez Pieczyk |
6 Odpowiedzi
4.770 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Ogrzewanie problem
Zaczęty przez zdrapka |
8 Odpowiedzi
4.770 Wyświetleń |
wysłana przez carnivor |
|
|
PILOT BRAK REAKCJI X-TYPE 2000r/2.5l
Zaczęty przez TOMEK26U |
4 Odpowiedzi
4.780 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
opuszczanie szybz pilota
Zaczęty przez monteki |
6 Odpowiedzi
4.782 Wyświetleń |
wysłana przez mr-dexter |
|
|
x - type : ikona, której sensu nie rozumiem
Zaczęty przez andrzejablonski |
8 Odpowiedzi
4.785 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
Skrzynka kątowa 3.0
Zaczęty przez lukaszkluczkowski1992 |
9 Odpowiedzi
4.786 Wyświetleń |
wysłana przez KoloRZ |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta