| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Problemy i zagwozdki z kwestii oswietlenia....
Zaczęty przez Grzegorzyk |
8 Odpowiedzi
4.401 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Problem z pracą silnika
Zaczęty przez pathet1 |
3 Odpowiedzi
4.406 Wyświetleń |
wysłana przez pathet1 |
|
|
wymiana airbag kierowcy w x type rok 2005
Zaczęty przez dareklevy |
2 Odpowiedzi
4.406 Wyświetleń |
wysłana przez Tomasz.xkr |
|
|
parowanie z rury wydechowej
Zaczęty przez jacko |
3 Odpowiedzi
4.411 Wyświetleń |
wysłana przez Jaguar XJ6 |
|
|
prawe lusterko
Zaczęty przez krzys369 |
6 Odpowiedzi
4.412 Wyświetleń |
wysłana przez koczis |
|
|
odpowietrzenie układu hamulcowego x Type
Zaczęty przez maciekx23 |
11 Odpowiedzi
4.412 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
Oslona wewnetrzna tarcz hamulcowych przod x-type estate
Zaczęty przez kusfelan |
5 Odpowiedzi
4.413 Wyświetleń |
wysłana przez kusfelan |
|
|
pomocy.. skrzynia nie redukuje na niższe biegi:(
Zaczęty przez emisia2010 |
2 Odpowiedzi
4.413 Wyświetleń |
wysłana przez emisia2010 |
|
|
Fotele z innego auta? Co z niewygodnymi fotelami? :/
Zaczęty przez leszek85 |
8 Odpowiedzi
4.414 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Niedziałające wskaźniki
Zaczęty przez muttley |
2 Odpowiedzi
4.414 Wyświetleń |
wysłana przez mechrat |
|
|
jak sprawdzic olej w skrzyni , automat 2002 , 2l benzyna,
Zaczęty przez bakielita |
4 Odpowiedzi
4.416 Wyświetleń |
wysłana przez grzegra |
|
|
Jak sie dostać do menu fabrycznego w radyjku
Zaczęty przez Fandango |
3 Odpowiedzi
4.420 Wyświetleń |
wysłana przez Fandango |
|
|
Samochód szarpie przy gwałtownym dodaniu gazu
Zaczęty przez Krystian 1997 |
8 Odpowiedzi
4.422 Wyświetleń |
wysłana przez thepowerofdreams |
|
|
olej w ukłądzie wspomagania
Zaczęty przez azshubert |
7 Odpowiedzi
4.425 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
X-Type 2006 r. - model 04-06 czy 06-10
Zaczęty przez Cezary_D |
5 Odpowiedzi
4.426 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Pomocy!
Zaczęty przez achmiel92 |
3 Odpowiedzi
4.426 Wyświetleń |
wysłana przez achmiel92 |
|
|
Mechaniczny powrót paliwa X-type 3.0
Zaczęty przez Alll |
9 Odpowiedzi
4.427 Wyświetleń |
wysłana przez Alll |
|
|
Czy to było odpowietrzenie zbiornika paliwa?
Zaczęty przez Artur G. |
2 Odpowiedzi
4.428 Wyświetleń |
wysłana przez Artur G. |
|
|
Nowy Kocur X TYPE szukam porady od starych Kotów
Zaczęty przez Kotmarcin |
12 Odpowiedzi
4.431 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
Zlamal mi sie klamka otwierania klapy przedniej w x typie
Zaczęty przez marek01011 |
0 Odpowiedzi
4.433 Wyświetleń |
wysłana przez marek01011 |
|
|
spada moc i włączająsię wentylatory.
Zaczęty przez teofilb |
6 Odpowiedzi
4.434 Wyświetleń |
wysłana przez teofilb |
|
|
Cóż to za wycie
Zaczęty przez lucas.lp |
4 Odpowiedzi
4.436 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
Wydech przelotowy x type 2001 sedan 3.0 V6
Zaczęty przez Krystian 1997 |
7 Odpowiedzi
4.437 Wyświetleń |
wysłana przez msiwow |
|
|
6 Odpowiedzi
4.437 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
|
X-Type 3.0 LPG niskie ciśnienie paliwa
Zaczęty przez RistO |
7 Odpowiedzi
4.439 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta