| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Lusterko zewnętrzne prawe - wymiana
Zaczęty przez greggor |
2 Odpowiedzi
4.366 Wyświetleń |
wysłana przez greggor |
|
|
Długie nagrzewanie się auta, wahania temperatury
Zaczęty przez KodiXor |
8 Odpowiedzi
4.366 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Błąd p 0191
Zaczęty przez Martin-May |
8 Odpowiedzi
4.380 Wyświetleń |
wysłana przez Martin-May |
|
|
X-Type zostawia dużo wody na drodze
Zaczęty przez ktr |
4 Odpowiedzi
4.380 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
Pytanie o lej? do 2.0D :)
Zaczęty przez elenoar86 |
5 Odpowiedzi
4.380 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
9 Odpowiedzi
4.380 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
NAVI + DVD
Zaczęty przez rambobambo |
4 Odpowiedzi
4.381 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
Problem z elektryką X-Type 2,5
Zaczęty przez Borys X-Type |
7 Odpowiedzi
4.382 Wyświetleń |
wysłana przez Borys X-Type |
|
|
X-type 2,0 diesel wtyczka przy filtrze powietrza a kontrola check
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
4.385 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
Co to jest?
Zaczęty przez pawel39 |
11 Odpowiedzi
4.385 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Jak rozpoznac czy jest ESP w X-Type.
Zaczęty przez butkus |
4 Odpowiedzi
4.386 Wyświetleń |
wysłana przez butkus |
|
|
zmieniarka
Zaczęty przez tomek8981 |
4 Odpowiedzi
4.386 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
szarpanie,dławienie na wolnych obrotoach.
Zaczęty przez chilldog |
2 Odpowiedzi
4.387 Wyświetleń |
wysłana przez chilldog |
|
|
jak wyjac zegary
Zaczęty przez oktawian99 |
2 Odpowiedzi
4.387 Wyświetleń |
wysłana przez oktawian99 |
|
|
konserwacja podwozia
Zaczęty przez martz163 |
4 Odpowiedzi
4.387 Wyświetleń |
wysłana przez warcz |
|
|
śruby !
Zaczęty przez BlackV6 |
5 Odpowiedzi
4.387 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
sonda lambda
Zaczęty przez karoll1985 |
5 Odpowiedzi
4.390 Wyświetleń |
wysłana przez dulot1970 |
|
|
7 Odpowiedzi
4.391 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
|
dodatkowe swiatla / reflektory drogowe
Zaczęty przez pablo |
4 Odpowiedzi
4.392 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
felgi na kołą zimowe , czy z mondeo też podejdą ?
Zaczęty przez monteki |
3 Odpowiedzi
4.392 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
4 Odpowiedzi
4.393 Wyświetleń |
wysłana przez wiluns |
|
|
|
problem z odpalaniem
Zaczęty przez muttley |
5 Odpowiedzi
4.395 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Prędkościomierz nie pokazuje prawdziwej prędkości
Zaczęty przez Sebastian X |
5 Odpowiedzi
4.396 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
kilka pytan o jaguarze xtype
Zaczęty przez jaguartaty |
6 Odpowiedzi
4.397 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
Problemy i zagwozdki z kwestii oswietlenia....
Zaczęty przez Grzegorzyk |
8 Odpowiedzi
4.401 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta