Autor Wątek: czujnik dawki powietrza  (Przeczytany 3090 razy)

mayor1982

  • Gość
czujnik dawki powietrza
« dnia: Październik 07, 2009, 13:27:33 pm »
pare dni temu zapalila mi sie lampka engine malfunction (pomaranczowa lampka w ksztalcie silnika) popytalem i powiedzieli mi zebym sprawdzil filter powietrza, wyciagnelem go odpalilem auto pochodzilo troszke bez filtra  i zgasla, ale po paru milach zapalila sie znowu, wiec pojechalem do servisu - stwierdzili ze jeden z czujnikow dawki powietrza jest uszkodzony (jest ich cztery, po prawej stronie silnika zaraz przy chlodnicy)  wymienili go i przez tydzien bylo wszystko dobrze az znowu sie zapalila. dodam ze auto chodzi bez zadnym odczuwalnych zmian i w servisie nie wymienili filtru powietrza.  macie moze jakies wskazowki moze ktos juz przerabial cos podobnego , jade jutro do servisu znowu i niechce zeby mnie naciagneli.

mayor1982

  • Gość
Odp: czujnik dawki powietrza
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2009, 20:13:37 pm »
wiec w servisie stwierdzili ze padly nastepne 2 sensory od dawki powietrza. zastanawiam sie czy to zbieg okolicznosci czy moze cos powoduje ze te sensory sie psuja (3 w dziagu 10 dni) ???  :-help :-help :-K

mayor1982

  • Gość
Odp: czujnik dawki powietrza
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2009, 01:23:16 am »
tak tylko ze diagnostyka nic by nie dala bo na poczatku byl tylko jede popsuty wymienilem go a za tydzien padly dwa nastepne