| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
czujnik cofania X 2.0
Zaczęty przez czeslaw |
2 Odpowiedzi
3.427 Wyświetleń |
wysłana przez Y-1 Yonek |
|
|
dziwny tarcie na wstecznym biegu ???
Zaczęty przez snajperro84 |
2 Odpowiedzi
3.427 Wyświetleń |
wysłana przez snajperro84 |
|
|
Uszczelniacz półośi Xtype
Zaczęty przez bbartass |
6 Odpowiedzi
3.426 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Jaguar x-Type pompa oleju
Zaczęty przez Binio |
4 Odpowiedzi
3.425 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Zakres przeglądów serwisowych
Zaczęty przez Cypis.bdg |
2 Odpowiedzi
3.425 Wyświetleń |
wysłana przez Cypis.bdg |
|
|
OBDII kompatybilny z X-type 01-
Zaczęty przez BlackV6 |
1 Odpowiedzi
3.423 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Dzialanie ABS
Zaczęty przez Brymek |
3 Odpowiedzi
3.422 Wyświetleń |
wysłana przez Brymek |
|
|
Problem pomocy nie chce odpalać i czasem gaśnie
Zaczęty przez zaja29 |
2 Odpowiedzi
3.421 Wyświetleń |
wysłana przez m10 |
|
|
Ucho holownicze 2005r
Zaczęty przez krzychu1113 |
4 Odpowiedzi
3.421 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Luzem ksenon w lampie
Zaczęty przez lucas.lp |
1 Odpowiedzi
3.418 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
Zderzak przedni, kratka
Zaczęty przez Brymek |
3 Odpowiedzi
3.417 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Szyba kierowcy zgrzyta
Zaczęty przez Niunia |
5 Odpowiedzi
3.413 Wyświetleń |
wysłana przez katar83 |
|
|
Wymiana żarówek środkowego światła stopu
Zaczęty przez patryklojjaguarxtype |
1 Odpowiedzi
3.412 Wyświetleń |
wysłana przez patryklojjaguarxtype |
|
|
Problem z Czujnikami Parkowania PDC
Zaczęty przez Jordi |
1 Odpowiedzi
3.412 Wyświetleń |
wysłana przez Jaguar Parts |
|
|
Pedał sprzęgła raz wpadł w podłogę
Zaczęty przez Zbyszek__ |
5 Odpowiedzi
3.410 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Czy radio w x-typie ma wyjście M-Bus?
Zaczęty przez KratekPL |
0 Odpowiedzi
3.408 Wyświetleń |
wysłana przez KratekPL |
|
|
Zawieszenie Jaguar
Zaczęty przez Kakashi |
9 Odpowiedzi
3.406 Wyświetleń |
wysłana przez V12 |
|
|
Komunikat na pokładzie
Zaczęty przez Marioicek |
4 Odpowiedzi
3.404 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
6 Odpowiedzi
3.404 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
|
wysokie cisnienie w zbiorniku wyrownawczym
Zaczęty przez badziej |
5 Odpowiedzi
3.402 Wyświetleń |
wysłana przez niewaskieauto |
|
|
Fotelik dla dziecka
Zaczęty przez marcin0702 |
2 Odpowiedzi
3.402 Wyświetleń |
wysłana przez marcin0702 |
|
|
Zmiana kierownicy
Zaczęty przez Adx |
7 Odpowiedzi
3.402 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Lampa , co złamałem ?
Zaczęty przez Sithpl |
5 Odpowiedzi
3.399 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Swap 2.0D na 2.2D - "zady i walety" Pytania.
Zaczęty przez werdew |
4 Odpowiedzi
3.395 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
9 Odpowiedzi
3.395 Wyświetleń |
wysłana przez Jack Fender |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta