| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Niskie obroty po odpaleniu 2.0
Zaczęty przez x-typ |
6 Odpowiedzi
3.262 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
listwy chrom w dzrzwiach bocznych...?
Zaczęty przez zp_west |
1 Odpowiedzi
3.262 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Migająca sprężynka diesel - ku przestrodze.
Zaczęty przez gonzo7 |
2 Odpowiedzi
3.262 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
5 Odpowiedzi
3.261 Wyświetleń |
wysłana przez blizzard |
|
|
|
Problem z odpaleniem po odłączeniu akumulatora
Zaczęty przez RomantyK |
4 Odpowiedzi
3.261 Wyświetleń |
wysłana przez RomantyK |
|
|
Wspomaganie
Zaczęty przez Maksymilian Szczeciak |
1 Odpowiedzi
3.259 Wyświetleń |
wysłana przez Viator |
|
|
bezpiecznik światła w środku
Zaczęty przez marek_lsc |
1 Odpowiedzi
3.259 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
zaślepki spryskiwaczy
Zaczęty przez mirekb01 |
1 Odpowiedzi
3.258 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
obroty tylko do 2/3 tyś
Zaczęty przez Jaca1205 |
8 Odpowiedzi
3.255 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Podświetlenie radia
Zaczęty przez bart01 |
6 Odpowiedzi
3.254 Wyświetleń |
wysłana przez SilverAG |
|
|
telefon
Zaczęty przez vivaldi |
1 Odpowiedzi
3.253 Wyświetleń |
wysłana przez Borys X-Type |
|
|
Automatyczny włącznik świateł
Zaczęty przez mikimisz |
0 Odpowiedzi
3.253 Wyświetleń |
wysłana przez mikimisz |
|
|
Odblokowanie funkcji antynapadowej
Zaczęty przez mdziuba |
1 Odpowiedzi
3.253 Wyświetleń |
wysłana przez kolo |
|
|
Co to za sztywny przewód w 2.0Diesel?
Zaczęty przez andrew140785 |
0 Odpowiedzi
3.252 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Nie mogę uruchomić silnka
Zaczęty przez Roman123 |
2 Odpowiedzi
3.252 Wyświetleń |
wysłana przez Roman123 |
|
|
brak nawiewu z lewej kratki strona kierowcy
Zaczęty przez ktr |
0 Odpowiedzi
3.252 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
x-type - problem z prędkościami dmuchawy przy manualnym sterowaniu
Zaczęty przez rav_007 |
0 Odpowiedzi
3.251 Wyświetleń |
wysłana przez rav_007 |
|
|
Kierownica
Zaczęty przez biestus007 |
0 Odpowiedzi
3.250 Wyświetleń |
wysłana przez biestus007 |
|
|
Czy to objawe baterii w kluczyku ?? wymiana ?
Zaczęty przez monteki |
1 Odpowiedzi
3.250 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Plyn chlodniczy X- Type 2.0 diesel
Zaczęty przez Orcus |
2 Odpowiedzi
3.249 Wyświetleń |
wysłana przez Orcus |
|
|
Wymiana uszczelek silnika
Zaczęty przez najkon |
5 Odpowiedzi
3.248 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Turbo w x typie
Zaczęty przez TommyH21 |
6 Odpowiedzi
3.246 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
sposób montażu haka holowniczego
Zaczęty przez tarnawianin |
2 Odpowiedzi
3.246 Wyświetleń |
wysłana przez tarnawianin |
|
|
zmiana navi; )
Zaczęty przez eminem6305 |
5 Odpowiedzi
3.245 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
5 Odpowiedzi
3.245 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta