Autor Wątek: Pożyczę koła 16' na parę dni  (Przeczytany 1874 razy)

ghrh

  • Gość
Pożyczę koła 16' na parę dni
« dnia: Maj 22, 2014, 09:18:48 am »
Z przyczyn technicznych potrzebuję na parę dni pożyczyć koła 16'. Mogą być zimowe, planuję zrobić nie więcej jak 50km (do serwisu i z powrotem). Oczywiście zwracam koszt przesyłki plus jakoś się dogadamy za przysługę. Jeżeli byłby ktoś z okolic Bydgoszczy to mogę podjechać. Z góry dzięki za pomoc.

Artur G.

  • Gość
Odp: Pożyczę koła 16' na parę dni
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2014, 19:37:02 pm »
Mam w  garażu  kpl.  16" zimówek,  ale cała  maszyna jest przygotowana  do  sprzedaży  wraz z  kołami i mam  kilku  deklarujących  chęć obejrzenia.  Przy sprzyjających  warunkach  Jaguar z  dodatkowymi kołami   pojedzie do nowego  właściciela.
Gdyby nie to  mógłbym  zaoferować pomoc jednak  sam koszt  przesyłki  4 dużych kół  to spory dla Ciebie wydatek ... hmm.

ghrh

  • Gość
Odp: Pożyczę koła 16' na parę dni
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2014, 20:44:37 pm »
Zgodnie z tą stroną:
https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik
60zł w jedną stronę.

Gdybym kupował, to przynajmniej z 500zł za felgi i drugie tyle za opony, a nie są mi potem już potrzebne. Niech w sumie mnie wyjdzie 200zł ten biznes (plus flacha czy sześciopak) to i tak jestem do przodu :)
Kół potrzebuję na ok. tydzień od 3 czerwca.

Artur G.

  • Gość
Odp: Pożyczę koła 16' na parę dni
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2014, 16:48:21 pm »
No  niestety przyjacielu nie  pomogę Ci,  dziś  Jaguar zmienił  właściciela właśnie z dodatkowymi kołami. Czekałem do  dziś  aby odpowiedzieć na 100 % czy się sprzedał i  czy będę mógł Ci pomóc.  Mimo szczerych chęci  niestety.

ghrh

  • Gość
Odp: Pożyczę koła 16' na parę dni
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2014, 18:44:26 pm »
Dzięki, może uda się znaleźć kogoś chętnego mimo wszystko.