| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
problem z autom.skrzynią
Zaczęty przez hiszpann |
2 Odpowiedzi
3.925 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Brak świateł mijania
Zaczęty przez s0pelek |
9 Odpowiedzi
3.926 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
X type problem z abs
Zaczęty przez nygol444 |
5 Odpowiedzi
3.926 Wyświetleń |
wysłana przez nygol444 |
|
|
pasek pompy wspomagania
Zaczęty przez azshubert |
2 Odpowiedzi
3.930 Wyświetleń |
wysłana przez azshubert |
|
|
wymiana przewodow -wezy gumowych ukladu chlodzenia 2.1 automat
Zaczęty przez martz163 |
1 Odpowiedzi
3.931 Wyświetleń |
wysłana przez Jag Daniels |
|
|
Nieznany błąd (brak mocy)
Zaczęty przez Kocurrro |
5 Odpowiedzi
3.932 Wyświetleń |
wysłana przez Jedrzej |
|
|
Jaki silnik x-type 2.0 TDCI do przekładki, na co zwrócić uwagę
Zaczęty przez meter30 |
2 Odpowiedzi
3.935 Wyświetleń |
wysłana przez meter30 |
|
|
Dziwne wycie/gwizd przy prędkości około 40-50kmh
Zaczęty przez sztandi7 |
7 Odpowiedzi
3.936 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Podgrzewana przednia szyba
Zaczęty przez TOSIEK |
2 Odpowiedzi
3.938 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
zacinające się drzwi
Zaczęty przez frog70 |
2 Odpowiedzi
3.942 Wyświetleń |
wysłana przez igi2605 |
|
|
Ledy co robią balagan...
Zaczęty przez cezar |
6 Odpowiedzi
3.943 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Kierownice
Zaczęty przez predator |
1 Odpowiedzi
3.945 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Lusterko od anglika
Zaczęty przez nbd |
2 Odpowiedzi
3.947 Wyświetleń |
wysłana przez looke81 |
|
|
Co to za wtyczka koło modułu parktronicka w bagazniku..
Zaczęty przez Sonix |
1 Odpowiedzi
3.952 Wyświetleń |
wysłana przez rodger |
|
|
Skrzypienie plastikow
Zaczęty przez barni |
3 Odpowiedzi
3.953 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
bezpiecznik odpowiadajacy za oswietlenie samochodu w srodku
Zaczęty przez Bullteriersfan |
1 Odpowiedzi
3.956 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
X Type numeracja cylindrów?
Zaczęty przez nygol444 |
1 Odpowiedzi
3.957 Wyświetleń |
wysłana przez tarnawianin |
|
|
Katalizator-cena-gdzie kupić?
Zaczęty przez Bartekb74 |
4 Odpowiedzi
3.958 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Dogrzewacz X-Type 2,2D
Zaczęty przez Aleksander M |
4 Odpowiedzi
3.959 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
sportowy filtr powietrza
Zaczęty przez eminem6305 |
7 Odpowiedzi
3.960 Wyświetleń |
wysłana przez M-GASIOR1 |
|
|
Problem co2
Zaczęty przez wlodi |
9 Odpowiedzi
3.961 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Sygnał dzwiękowy w X-type
Zaczęty przez igi2605 |
8 Odpowiedzi
3.962 Wyświetleń |
wysłana przez igi2605 |
|
|
KM/L na L/KM
Zaczęty przez Suvillan |
13 Odpowiedzi
3.962 Wyświetleń |
wysłana przez Suvillan |
|
|
Błędy P1647.
Zaczęty przez GreQuu |
2 Odpowiedzi
3.964 Wyświetleń |
wysłana przez GreQuu |
|
|
Wymiana zarowek w tylnych swiatlach
Zaczęty przez Wojtek9463 |
2 Odpowiedzi
3.966 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta