Autor Wątek: x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach  (Przeczytany 2444 razy)

ktr

  • Gość
Ostatnio przeszedłem się trasą, jaką pokonuję w garażu podziemnym. Muszę go objechać dookoła i moją uwagę zwróciły krople na podłożu w miejscu, gdzie jechałem chwilę wcześniej. Okazało się, że gdyby połączyć te kropki/krople to można by było narysować linię mojej trasy - mój Kot zostawia takie krople jakby bał się, że jest w labiryncie. Mam wrażenie, może mylne, że nasila się to na skręconych kołach. Krople raczej wypływają z przedniej części auta, jakby bardziej spod strony kierowcy. Czy ktoś miał coś podobnego?

lysyyy

  • Gość
Odp: x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2012, 15:44:44 pm »
Zapewne maglownica przecieka. Sprawdź stan płynu wspomagania.

Aleksander M

  • Gość
Odp: x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2012, 15:47:25 pm »
A nie prościej byłoby po prostu schylić sie pod auto i popatrzyć skąd i co leci?

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2012, 15:59:02 pm »
Pomacaj pompę wspomagania.. może ona cieknie.. ostatnio to przerabiałem.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

BlackV6

  • Gość
Odp: x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2012, 20:50:30 pm »
ktr ty ten samochód odrestaurowujesz ? nie możliwe aby tyle rzeczy się psuło w tak krótkim czasie :)

jak nie będzie to wspomaganie (obstawiam że tak ) to poparz na przewodu z układu hamulcowego

ktr

  • Gość
Odp: x-type: krople na jezdni podczas jazdy głównie na skręconych kołach
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2012, 09:56:43 am »
hehe nie odrestaurowuję tylko czepiam się wszystkiego i wszystko musi u mnie działać:) Tak naprawdę to Kotek działa sprawnie, ale jeśli tylko coś jest nie tak (większości by nie przeszkadzało) to ja się za to biorę. Zboczenie takie. Ktoś kiedyś będzie miał farta kupując ode mnie to auto bo wszystko będzie miał zrobione ta tip-top.