| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
18 Odpowiedzi
9.222 Wyświetleń |
wysłana przez natan |
|
|
|
X-Type bez podgrzewanych foteli
Zaczęty przez piluim |
12 Odpowiedzi
9.197 Wyświetleń |
wysłana przez adas69 |
|
|
17 Odpowiedzi
9.196 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
|
Czy warto kupic X-a BEZ DSC......?
Zaczęty przez domino |
13 Odpowiedzi
9.195 Wyświetleń |
wysłana przez domino |
|
|
Kasowanie inspekcji
Zaczęty przez marsjaningn |
3 Odpowiedzi
9.194 Wyświetleń |
wysłana przez marsjaningn |
|
|
12 Odpowiedzi
9.175 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
|
parownik i weze
Zaczęty przez daniel78 |
14 Odpowiedzi
9.173 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
check engine
Zaczęty przez bog48 |
10 Odpowiedzi
9.167 Wyświetleń |
wysłana przez szpulek |
|
|
17 Odpowiedzi
9.166 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
|
sportowy tlumik koncowy - x-type
Zaczęty przez dzaguar |
12 Odpowiedzi
9.165 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
17 Odpowiedzi
9.143 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
|
18 Odpowiedzi
9.111 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
Parktronic tył
Zaczęty przez zp_west |
14 Odpowiedzi
9.099 Wyświetleń |
wysłana przez Jaguar Parts |
|
|
17 Odpowiedzi
9.099 Wyświetleń |
wysłana przez lysyyy |
|
|
|
Wysokie ciśnienie paliwa
Zaczęty przez Pirat |
13 Odpowiedzi
9.069 Wyświetleń |
wysłana przez Pirat |
|
|
18 Odpowiedzi
9.062 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
|
Olej Ford F 5w30
Zaczęty przez abs |
14 Odpowiedzi
9.042 Wyświetleń |
wysłana przez Gelerth |
|
|
15 Odpowiedzi
9.040 Wyświetleń |
wysłana przez koczis |
|
|
|
elektrozawór sterujący EGT w 2,0D - gdzie jest?
Zaczęty przez nikko7 |
9 Odpowiedzi
9.024 Wyświetleń |
wysłana przez oskioski |
|
|
Brak mocy - przeplywka, zawor podcisnienia turbiny? Jaka przyczyna
Zaczęty przez Sonix |
3 Odpowiedzi
8.979 Wyświetleń |
wysłana przez Sonix |
|
|
X TYPE 04 ROK ODTWARZACZ CD
Zaczęty przez pablo |
12 Odpowiedzi
8.965 Wyświetleń |
wysłana przez md8 |
|
|
Problem z check engine najprawdopodobniej katalizator
Zaczęty przez Kamil.M6 |
13 Odpowiedzi
8.964 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Skrzynka bezpieczników przedziału pasażerskiego (B)
Zaczęty przez Janusz Sa |
0 Odpowiedzi
8.955 Wyświetleń |
wysłana przez Janusz Sa |
|
|
Problem z ogrzewaniem
Zaczęty przez mariok |
11 Odpowiedzi
8.939 Wyświetleń |
wysłana przez MsSolton |
|
|
hak holowniczy do x-a
Zaczęty przez frugol |
8 Odpowiedzi
8.929 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta