| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
X-type 20 tdci falujace obroty
Zaczęty przez jarek79 |
5 Odpowiedzi
4.197 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
Dzwigieńka w lampie przy swiatłach długich drogowych - od czego?
Zaczęty przez Sonix |
10 Odpowiedzi
5.423 Wyświetleń |
wysłana przez kolo |
|
|
17 Odpowiedzi
9.130 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
|
"Cruise Not Available" w 2.0 TDCI
Zaczęty przez szibel |
2 Odpowiedzi
4.901 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
Jaguar + OCYNK
Zaczęty przez szibel |
11 Odpowiedzi
9.273 Wyświetleń |
wysłana przez Pirat |
|
|
demontaż zderzaka
Zaczęty przez miki151993 |
2 Odpowiedzi
4.095 Wyświetleń |
wysłana przez miki151993 |
|
|
Prawidłowe napięcie w X-type
Zaczęty przez przemeq |
14 Odpowiedzi
8.494 Wyświetleń |
wysłana przez szibel |
|
|
śruby !
Zaczęty przez BlackV6 |
5 Odpowiedzi
4.381 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
16 Odpowiedzi
9.260 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
|
bezpiecznik
Zaczęty przez miki151993 |
7 Odpowiedzi
5.012 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Demontaż tapicerki drzwi
Zaczęty przez TOSIEK |
4 Odpowiedzi
12.193 Wyświetleń |
wysłana przez TOSIEK |
|
|
28 Odpowiedzi
22.329 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
|
czujmik biegu wstecznego
Zaczęty przez miki151993 |
1 Odpowiedzi
3.340 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Zestawy naprawcze do przednich świateł
Zaczęty przez szibel |
2 Odpowiedzi
3.852 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
A tak z ciekawości :)
Zaczęty przez BlackV6 |
12 Odpowiedzi
6.372 Wyświetleń |
wysłana przez Pirat |
|
|
Tarcze hamulcowe przod jaguar X-Type 2.0 2004
Zaczęty przez piotrek_ksk |
3 Odpowiedzi
5.500 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
Zawieszenie X-Type 2004 - zamienniki?
Zaczęty przez piotrek_ksk |
13 Odpowiedzi
11.800 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
alarm sie nie wlacza! otwarte drzwi
Zaczęty przez slawpast |
5 Odpowiedzi
5.366 Wyświetleń |
wysłana przez slawpast |
|
|
Mam problem jaki olej do skrzyni? automat x-type 2.1l
Zaczęty przez bakielita |
2 Odpowiedzi
5.330 Wyświetleń |
wysłana przez bakielita |
|
|
Problemy z iksem
Zaczęty przez cobi |
14 Odpowiedzi
8.600 Wyświetleń |
wysłana przez ciamajda |
|
|
kilka pytan o jaguarze xtype
Zaczęty przez jaguartaty |
6 Odpowiedzi
4.372 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
Uszczelniacz skrzynia-silnik.
Zaczęty przez walbor62 |
6 Odpowiedzi
4.678 Wyświetleń |
wysłana przez walbor62 |
|
|
Dokładanie oryginalnych wooferów do x-typa z 2003r.
Zaczęty przez szibel |
4 Odpowiedzi
4.022 Wyświetleń |
wysłana przez szibel |
|
|
Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
Zaczęty przez TOSIEK |
5 Odpowiedzi
4.953 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
x-type: skąd wyciek?
Zaczęty przez ktr |
10 Odpowiedzi
8.739 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta