| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Zbiornik spryskiwaczy w X-type
Zaczęty przez andrew140785 |
7 Odpowiedzi
6.215 Wyświetleń |
wysłana przez warcz |
|
|
potrzebuję trafnej diagnozy
Zaczęty przez bodi |
6 Odpowiedzi
5.529 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
X-type filtr powietrza
Zaczęty przez Trigojunior |
2 Odpowiedzi
4.070 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Czujnik temperatury
Zaczęty przez Pirat |
6 Odpowiedzi
5.307 Wyświetleń |
wysłana przez Pirat |
|
|
Czy warto kupic X-a BEZ DSC......?
Zaczęty przez domino |
13 Odpowiedzi
9.194 Wyświetleń |
wysłana przez domino |
|
|
17 Odpowiedzi
9.681 Wyświetleń |
wysłana przez teddybear69 |
|
|
|
Filtr oleju X-Type 3.0
Zaczęty przez marlboroman |
4 Odpowiedzi
4.749 Wyświetleń |
wysłana przez Rest |
|
|
18 Odpowiedzi
11.995 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
|
Problem z odczytem kodów
Zaczęty przez KRAK27 |
7 Odpowiedzi
4.811 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Jag x-type 2.0 diesel lub 2.1 benzyna
Zaczęty przez buczi82 |
6 Odpowiedzi
5.243 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
20 Odpowiedzi
15.758 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
|
21 Odpowiedzi
9.972 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
|
JAK? instalacja wzmacniacza i dodatkowego głośnika do standardowego nagośnienia
Zaczęty przez anticrux |
0 Odpowiedzi
3.758 Wyświetleń |
wysłana przez anticrux |
|
|
Płyn od wspomagania
Zaczęty przez andrew140785 |
1 Odpowiedzi
3.500 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
X-type usa: przestrojenie radia
Zaczęty przez pawelslowiakowski |
1 Odpowiedzi
4.790 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
czujnik stukowy
Zaczęty przez Pablos |
0 Odpowiedzi
3.487 Wyświetleń |
wysłana przez Pablos |
|
|
Ciśnienie paliwa
Zaczęty przez benjamin |
6 Odpowiedzi
4.584 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
trudno dostępna część pomocy!
Zaczęty przez edii |
9 Odpowiedzi
5.859 Wyświetleń |
wysłana przez edii |
|
|
Dogrzewacz X-Type 2,2D
Zaczęty przez Aleksander M |
4 Odpowiedzi
3.945 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
kody błędów?
Zaczęty przez pawe³1984 |
4 Odpowiedzi
4.751 Wyświetleń |
wysłana przez pawe³1984 |
|
|
Lusterka elektrycznie składane
Zaczęty przez TOSIEK |
0 Odpowiedzi
3.544 Wyświetleń |
wysłana przez TOSIEK |
|
|
nie wchodzi na obroty
Zaczęty przez michal |
4 Odpowiedzi
4.245 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
16 Odpowiedzi
16.834 Wyświetleń |
wysłana przez kablo |
|
|
|
parownik i weze
Zaczęty przez daniel78 |
14 Odpowiedzi
9.163 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
16 Odpowiedzi
11.010 Wyświetleń |
wysłana przez DRUCIK |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta