| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tępe wspomaganie
Zaczęty przez mar-fil |
7 Odpowiedzi
4.590 Wyświetleń |
wysłana przez mar-fil |
|
|
swiatlo postojowe
Zaczęty przez daniel78 |
3 Odpowiedzi
3.654 Wyświetleń |
wysłana przez TYGRYS3 |
|
|
witam, kilka pytań
Zaczęty przez maciek20x |
14 Odpowiedzi
7.908 Wyświetleń |
wysłana przez Y-1 Yonek |
|
|
Lusterka wewnętrzne X-type
Zaczęty przez przemeq |
4 Odpowiedzi
4.290 Wyświetleń |
wysłana przez przemeq |
|
|
Wkręcanie na obroty.
Zaczęty przez ieuei |
2 Odpowiedzi
3.993 Wyświetleń |
wysłana przez ieuei |
|
|
Grubość lakieru na X-Type
Zaczęty przez barni |
1 Odpowiedzi
3.730 Wyświetleń |
wysłana przez natas1 |
|
|
skrzypi chyba coś w zawieszeniu
Zaczęty przez ktr |
13 Odpowiedzi
10.414 Wyświetleń |
wysłana przez symonj |
|
|
Skrzypienie plastikow
Zaczęty przez barni |
3 Odpowiedzi
3.948 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Jakie najlepsze płaskie wycieraczki do X-Type-a?
Zaczęty przez ieuei |
8 Odpowiedzi
7.117 Wyświetleń |
wysłana przez hubertus |
|
|
linki hamulca ręcznego
Zaczęty przez kolo |
1 Odpowiedzi
3.774 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
tuleje w wahaczach tylnych
Zaczęty przez greggor |
8 Odpowiedzi
8.480 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Gumy stabilizatora przednie
Zaczęty przez zadek07 |
0 Odpowiedzi
4.514 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Ta przeklęta kontrolka
Zaczęty przez grzegra |
8 Odpowiedzi
6.915 Wyświetleń |
wysłana przez grzegra |
|
|
DZIWNY ODGŁOS Z TYLNEJ OSI
Zaczęty przez Y-1 Yonek |
6 Odpowiedzi
5.095 Wyświetleń |
wysłana przez Y-1 Yonek |
|
|
Radio nie działa.
Zaczęty przez Gelerth |
3 Odpowiedzi
3.630 Wyświetleń |
wysłana przez Gelerth |
|
|
Informacja o spalaniu
Zaczęty przez nax23 |
10 Odpowiedzi
5.908 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
19 Odpowiedzi
10.702 Wyświetleń |
wysłana przez BOGDA |
|
|
|
Gdzie moge znalezc tabliczke znamieniowa w X-Typie?
Zaczęty przez marek01011 |
1 Odpowiedzi
3.548 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Zlamal mi sie klamka otwierania klapy przedniej w x typie
Zaczęty przez marek01011 |
0 Odpowiedzi
4.421 Wyświetleń |
wysłana przez marek01011 |
|
|
X-type 2.1 V6 spalanie
Zaczęty przez banderizmo |
8 Odpowiedzi
12.910 Wyświetleń |
wysłana przez Artur G. |
|
|
Błąd P0100
Zaczęty przez lexxus |
1 Odpowiedzi
5.071 Wyświetleń |
wysłana przez moryc25 |
|
|
Przekładka
Zaczęty przez Pawe³ B±bel |
1 Odpowiedzi
4.083 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
22 Odpowiedzi
16.231 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
|
Lusterko zewnętrzne prawe - wymiana
Zaczęty przez greggor |
2 Odpowiedzi
4.351 Wyświetleń |
wysłana przez greggor |
|
|
fałszywy komunikat o otwartych drzwiach
Zaczęty przez ktr |
7 Odpowiedzi
6.659 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta