Temat / Zaczęty przez |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Czujnik wałka rozrządu.
Zaczęty przez denver69 |
0 Odpowiedzi
2.214 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
17 Odpowiedzi
12.538 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
|
czujnik zmierchu - gdzie jest
Zaczęty przez ostr |
2 Odpowiedzi
3.351 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
15 Odpowiedzi
8.649 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
|
czujniki abs w x-typie
Zaczęty przez Mateo520 |
2 Odpowiedzi
4.182 Wyświetleń |
wysłana przez Mateo520 |
|
|
20 Odpowiedzi
12.090 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
|
czujniki cofania - dla odmiany..
Zaczęty przez monteki |
7 Odpowiedzi
4.824 Wyświetleń |
wysłana przez monteki |
|
|
Czujniki cofania, jest dźwięk, nie ma pikania.
Zaczęty przez Patricowroc |
6 Odpowiedzi
3.115 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Czujniki parkowania
Zaczęty przez najkon |
7 Odpowiedzi
3.102 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
Czujniki parkowania
Zaczęty przez Marioicek |
9 Odpowiedzi
3.253 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
Czujniki parkowania przód x-type
Zaczęty przez zdrapka |
0 Odpowiedzi
2.231 Wyświetleń |
wysłana przez zdrapka |
|
|
Czujniki parkowania tył
Zaczęty przez kamilos_sid |
3 Odpowiedzi
2.726 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
Czujniki parkowania tył X-Type
Zaczęty przez Marcelek07 |
1 Odpowiedzi
2.282 Wyświetleń |
wysłana przez Marcelek07 |
|
|
Czujniki parlowania - powariowały :)
Zaczęty przez wiadereczko |
3 Odpowiedzi
4.281 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
Czujniki wariują, nie chce odpalić 2.2d
Zaczęty przez X-typ |
1 Odpowiedzi
3.813 Wyświetleń |
wysłana przez X-typ |
|
|
Czy będą pasować felgi
Zaczęty przez Mateo520 |
11 Odpowiedzi
7.674 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Czy będzie pasować?
Zaczęty przez Jaguar X-Type |
1 Odpowiedzi
2.857 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
czy drzwi z wersjii saloon bedą pasować do estate?
Zaczęty przez bartnik |
2 Odpowiedzi
3.444 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
1 Odpowiedzi
5.133 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
|
czy felga R18' 245/40 będzie pasowała do x-type...?
Zaczęty przez zp_west |
8 Odpowiedzi
6.472 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
19 Odpowiedzi
9.394 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
|
Czy istnieje program typu Microcat /ECAT / ETIS do Jaguara?
Zaczęty przez eMWuGSM |
6 Odpowiedzi
7.041 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Czy Jaguar X-type V6 bierze olej??
Zaczęty przez TOSIEK |
5 Odpowiedzi
5.397 Wyświetleń |
wysłana przez cyberda |
|
|
2 Odpowiedzi
4.111 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
|
Czy jest tu ktoś z 3miasta lub okolic?
Zaczęty przez adas69 |
3 Odpowiedzi
2.769 Wyświetleń |
wysłana przez adas69 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta