| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
witam mam duzy problem z moim kotem x-type silnik 2.5 moze ktos pomoze?
Zaczęty przez wolawst |
13 Odpowiedzi
8.172 Wyświetleń |
wysłana przez wolawst |
|
|
15 Odpowiedzi
8.155 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
|
PODUSZKA SILNIKA SKRZYNI JAGUAR X-TYPE 2.0D DIESEL
Zaczęty przez krzys369 |
14 Odpowiedzi
8.151 Wyświetleń |
wysłana przez milun |
|
|
Silnik nie łapie temperatury
Zaczęty przez muttley |
8 Odpowiedzi
8.142 Wyświetleń |
wysłana przez muttley |
|
|
POMOZCIE PROSZE
Zaczęty przez patrickgb |
12 Odpowiedzi
8.120 Wyświetleń |
wysłana przez robertth |
|
|
PIN a podłączenie akumulatora.
Zaczęty przez Godan |
11 Odpowiedzi
8.114 Wyświetleń |
wysłana przez blackyR |
|
|
21 Odpowiedzi
8.113 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
evap
Zaczęty przez jaymz |
8 Odpowiedzi
8.112 Wyświetleń |
wysłana przez jaymz |
|
|
15 Odpowiedzi
8.108 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
2.2 diesel 2008 gaśnie od razu po odpaleniu, kody błędów
Zaczęty przez lenar90 |
11 Odpowiedzi
8.101 Wyświetleń |
wysłana przez lenar90 |
|
|
2.5 v6 2001 nierówna praca po odpaleniu
Zaczęty przez KratekPL |
12 Odpowiedzi
8.084 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
czy można/warto ładować akumulator prostownikiem?
Zaczęty przez ktr |
5 Odpowiedzi
8.080 Wyświetleń |
wysłana przez Zienek |
|
|
ZMIANA RADIA NA 2dIN W X-TYPIE,S-TYPIE
Zaczęty przez discus9 |
4 Odpowiedzi
8.076 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
Żarówki do X-Type, H1, czy H4?
Zaczęty przez szach |
5 Odpowiedzi
8.072 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Otwieranie centralnego zamka z pilota
Zaczęty przez gural8813 |
11 Odpowiedzi
8.061 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Prośba o porady w ratowaniu JAG'a po przygodzie
Zaczęty przez meter30 |
10 Odpowiedzi
8.057 Wyświetleń |
wysłana przez meter30 |
|
|
Turbina w X-Typie 2.0D
Zaczęty przez trix |
14 Odpowiedzi
8.043 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
25 Odpowiedzi
8.042 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
|
missfire
Zaczęty przez krystiankr |
14 Odpowiedzi
8.037 Wyświetleń |
wysłana przez pablo21 |
|
|
napis na wyświetlaczu w liczniku X-type 2.0D
Zaczęty przez zp_west |
8 Odpowiedzi
8.028 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
X - type Estate, otwieranie szyby tylnej klapy
Zaczęty przez mati_kk |
6 Odpowiedzi
8.016 Wyświetleń |
wysłana przez mati_kk |
|
|
Jaguar X-Type nie pracuje na benzynie
Zaczęty przez wojciech.kaczorowski « 1 2 » |
26 Odpowiedzi
8.012 Wyświetleń |
wysłana przez wojciech.kaczorowski |
|
|
CHECK ENGINE, DSC SYSTEM FAULT, GEARBOX FAULT, ABS, etc.
Zaczęty przez Kayyko |
9 Odpowiedzi
8.008 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
x-type - elementy zawieszenia ceny
Zaczęty przez x-type01 |
13 Odpowiedzi
8.004 Wyświetleń |
wysłana przez m10 |
|
|
Co to za wtyczka??
Zaczęty przez natas1 |
10 Odpowiedzi
8.002 Wyświetleń |
wysłana przez Sonix |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta