| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Brak świateł pozycyjnych i podświetlenie tablicy
Zaczęty przez bodi |
6 Odpowiedzi
7.377 Wyświetleń |
wysłana przez grzegra |
|
|
Komputer pokładowy
Zaczęty przez marasZk |
9 Odpowiedzi
7.375 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
x-type, samoczynnie włącza się nawiew
Zaczęty przez frog70 |
12 Odpowiedzi
7.371 Wyświetleń |
wysłana przez MrArt |
|
|
Kod P0304 i P0904
Zaczęty przez wiadereczko |
6 Odpowiedzi
7.370 Wyświetleń |
wysłana przez Godan |
|
|
szum przy dodawaniu gazu
Zaczęty przez sytka |
8 Odpowiedzi
7.370 Wyświetleń |
wysłana przez piluim |
|
|
Światła przeciwmgielne
Zaczęty przez maciekd |
3 Odpowiedzi
7.361 Wyświetleń |
wysłana przez Artur G. |
|
|
22 Odpowiedzi
7.356 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
|
buitentemp. laag
Zaczęty przez sebus34 |
7 Odpowiedzi
7.350 Wyświetleń |
wysłana przez sebus34 |
|
|
Po wymianie sprężąrki klimatyzacja nie działa
Zaczęty przez Vaclav |
12 Odpowiedzi
7.344 Wyświetleń |
wysłana przez Vaclav |
|
|
A/C dioda włączona czy nie ?
Zaczęty przez zukier1 |
10 Odpowiedzi
7.343 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
światła w x-type:)
Zaczęty przez eminem6305 |
13 Odpowiedzi
7.338 Wyświetleń |
wysłana przez M-GASIOR1 |
|
|
x-type: przestał działać wsteczny bieg (R), jeździ tylko do przodu (D)
Zaczęty przez ktr |
14 Odpowiedzi
7.337 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
automat gaśnie
Zaczęty przez pawe³1984 |
11 Odpowiedzi
7.333 Wyświetleń |
wysłana przez pawe³1984 |
|
|
Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska
Zaczęty przez patron |
4 Odpowiedzi
7.330 Wyświetleń |
wysłana przez Teo2345 |
|
|
25 Odpowiedzi
7.324 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
|
ksenony
Zaczęty przez Artur G. |
13 Odpowiedzi
7.316 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
srodek do czyszczenia wtryskow
Zaczęty przez krzys369 |
14 Odpowiedzi
7.310 Wyświetleń |
wysłana przez Mike_G |
|
|
światła do jazdy dziennej
Zaczęty przez strawinski |
6 Odpowiedzi
7.309 Wyświetleń |
wysłana przez champagne |
|
|
15 Odpowiedzi
7.306 Wyświetleń |
wysłana przez dolotpl |
|
|
|
końcówki tylnego drążka reakcyjnego i gumy
Zaczęty przez strawinski |
2 Odpowiedzi
7.283 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
23 Odpowiedzi
7.278 Wyświetleń |
wysłana przez Havamak |
|
|
|
20 Odpowiedzi
7.273 Wyświetleń |
wysłana przez walbor62 |
|
|
|
Takie 2 TYPY: X-Type czy S-Type??
Zaczęty przez ³yski |
10 Odpowiedzi
7.272 Wyświetleń |
wysłana przez Hooyeman |
|
|
turbo w jagu 3.0
Zaczęty przez eminem6305 |
14 Odpowiedzi
7.269 Wyświetleń |
wysłana przez Rune |
|
|
22 Odpowiedzi
7.267 Wyświetleń |
wysłana przez TommyH21 |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta