| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
x-type - elementy zawieszenia ceny
Zaczęty przez x-type01 |
13 Odpowiedzi
8.004 Wyświetleń |
wysłana przez m10 |
|
|
Co to za wtyczka??
Zaczęty przez natas1 |
10 Odpowiedzi
8.003 Wyświetleń |
wysłana przez Sonix |
|
|
18 Odpowiedzi
7.992 Wyświetleń |
wysłana przez grzechch |
|
|
|
Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
Zaczęty przez Sonix |
9 Odpowiedzi
7.977 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
Przełączenie przewodów od systemu audio - potrzebuję opisu pinów
Zaczęty przez Rob_W |
8 Odpowiedzi
7.974 Wyświetleń |
wysłana przez Rob_W |
|
|
Tarcze + klocki -> co polecacie do 300 zł
Zaczęty przez Kakashi |
14 Odpowiedzi
7.973 Wyświetleń |
wysłana przez jazabek wac³aw |
|
|
Lusterko wsteczne (przycisk)
Zaczęty przez bartas83 |
7 Odpowiedzi
7.954 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
17 Odpowiedzi
7.951 Wyświetleń |
wysłana przez Nitek226 |
|
|
|
Wydech w X-type 2.0d
Zaczęty przez muttley |
10 Odpowiedzi
7.926 Wyświetleń |
wysłana przez muttley |
|
|
witam, kilka pytań
Zaczęty przez maciek20x |
14 Odpowiedzi
7.913 Wyświetleń |
wysłana przez Y-1 Yonek |
|
|
Zmiana ustawień języka komunikatów w komuterze pokładowym
Zaczęty przez przemeq |
8 Odpowiedzi
7.903 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Pompa hamulcowa
Zaczęty przez supreme33 |
10 Odpowiedzi
7.897 Wyświetleń |
wysłana przez supreme33 |
|
|
26 Odpowiedzi
7.887 Wyświetleń |
wysłana przez aro |
|
|
|
Spalanie 30 litrów na 100
Zaczęty przez -rebi- |
12 Odpowiedzi
7.876 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Kody błędów X-Type (Kody z licznika)
Zaczęty przez eMWuGSM |
5 Odpowiedzi
7.859 Wyświetleń |
wysłana przez scyzor |
|
|
brak świateł drogowych, awaryjnych i kierunkowskazów
Zaczęty przez matthew |
4 Odpowiedzi
7.853 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
17 Odpowiedzi
7.839 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
|
Nie odpala na mrozie! Potrzebna pomoc
Zaczęty przez muttley |
11 Odpowiedzi
7.832 Wyświetleń |
wysłana przez muttley |
|
|
15 Odpowiedzi
7.828 Wyświetleń |
wysłana przez ManiekMx3 |
|
|
|
Jaguar x-type 2.0 Diesel-głośna praca silnika !
Zaczęty przez kubus66622 |
4 Odpowiedzi
7.811 Wyświetleń |
wysłana przez Tajfunek |
|
|
16 Odpowiedzi
7.804 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
|
Wtryskiwacze DELPHI w x-type
Zaczęty przez monteki |
10 Odpowiedzi
7.801 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
25 Odpowiedzi
7.797 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
|
Skrzynia automatyczna nawalila
Zaczęty przez NorbertN |
13 Odpowiedzi
7.796 Wyświetleń |
wysłana przez NorbertN |
|
|
LPG w X-TYPE - nowy emulator
Zaczęty przez dedel |
12 Odpowiedzi
7.795 Wyświetleń |
wysłana przez pyrantel |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta