Autor Wątek: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?  (Przeczytany 4642 razy)

miffin

  • Gość
Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« dnia: Marzec 03, 2016, 11:27:47 am »
Witam was koledzy ;) Mam pytanie. Czy ktoś z was montował może instalację gazową w Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej w Warszawie? Od jakiegoś czasu planuję sobie coś podziałać w tym kierunku do mojego X-Typa i polecono mi zrobić to tam. Przeglądałem sobie ich stronkę i wydają się całkiem pro ale wolałbym się jeszcze dopytać dokładniej i poszukać jakichś opinii z życia wziętych. Możecie mi coś powiedzieć na ten temat? Jak wchodziłem na fora związane stricte z montażem LPG w samochodach to ludzie mają podzielone i bardzo skrajne opinie niejednokrotnie kłócą się między sobą wyciągając różne wnioski niejednokrotnie odbiegające w ogóle od tematu przez co jestem coraz bardziej zakręcony.

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2016, 13:14:55 pm »
 Na forum LPG znajdziesz bez trudu warsztat z tylko dobrymi opiniami, po co masz ryzykować.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2016, 14:24:32 pm »
Tylko nie oni. Jedź do klinikiLPG lub do Nikodema albo Nowotczynski w Mławie
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2016, 18:38:33 pm »
Tylko nie oni. Jedź do klinikiLPG lub do Nikodema albo Nowotczynski w Mławie

O nich właśnie myślałem.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

miffin

  • Gość
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2016, 14:03:09 pm »
No właśnie chciałem się podpytać dokładniej bo może ktoś z was montował gdzieś tam i powie mi jak to wyglądało u niego. Wiecie taki intel od ludzi którzy są rzeczywistymi klientami a nie się reklamują. Jakoś średnio chce mi się wierzyć że wszędzie jest dobrze albo wszędzie jest źle a znajomy mi mówił że tam to często się reklamują więc piszę tutaj i liczę że ktoś z was robił coś takiego i mi opowie jak to u niego wyglądało :)

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2016, 22:43:39 pm »
Kolego, możesz zawsze zamontować w warsztatach przyfabrycznych, np. AC i inne w Białymstoku.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

miffin

  • Gość
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2016, 16:09:29 pm »
Chętnie ale nie moje okolice. Też nie chcę jeździć X kilometrów po to żeby montować gaz. Sam montaż potrwa pewno ze 2 dni a ja nie bardzo mogę sobie pozwolić żeby tak po prostu pojechać i posiedzieć czekając aż mi zrobią...

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2016, 16:17:42 pm »
To masz podane wyżej 3 pewniaki. Nikodem robi często z człowiekiem z Volvo forum - nick Chalski. Chłopaki znają się na rzeczy mimo, że Nikodem jest często bluzgany ale to raczej bardziej za styl bycia niż robotyy. 100% zadowolenie na pewno będzie w kliniceLPG no i masz konkretnie w Wawie a nie obrzeża
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

miffin

  • Gość
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2016, 14:43:10 pm »
No napisałem maile z zapytaniem o moją sprawę ale szczerze mówiąc jak tak czytam odpowiedzi to jednak najkonkretniejszą dało mi to Energy... cała reszta jakoś tak dość mizernie przy tym wypada. PS: mówiłem że nie chcę jechać X kilometrów od miasta w którym przebywam a mława właśnie się do tego zalicza...  :-nuts

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2016, 16:02:18 pm »
No napisałem maile z zapytaniem o moją sprawę ale szczerze mówiąc jak tak czytam odpowiedzi to jednak najkonkretniejszą dało mi to Energy... cała reszta jakoś tak dość mizernie przy tym wypada. PS: mówiłem że nie chcę jechać X kilometrów od miasta w którym przebywam a mława właśnie się do tego zalicza...  :-nuts

To zamontuj na Ostrobramskiej, po co pytasz jak już wiesz gdzie chcesz zamontować.
Dobry gazownik robi montaże bo na tym zarabia i nie ma czasu odpisywanie, dlatego się dzwoni a nie pisze.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2016, 21:28:40 pm »
Zazwyczaj nie odpisuje gazownik tylko ktoś z biura. Szefowie zazwyczaj nie mają czasu siedzieć i odpisywać na maile. Do klinikiLPG zadzwon albo podjedź. Jesteś z Wawy to pojedź i już. Ja jak mam coś się kogoś zapytać w Lublinie to wolę pojechać i pogadać na żywo bo to całkiem inna gadka.

Michał z klinikiLPG jest naprawdę wporządku gość
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

miffin

  • Gość
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2016, 23:19:12 pm »
No podstawiłem tam samochód dzisiaj. Wcześniej nie miałem pewności co i jak i gdzie pojadę tylko szukałem i pytałem. zobaczymy co to z tego wyniknie. :) Anyway dzięki za rady panowie ;)

Offline S123

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 10, 2016, 00:28:05 am »
Miałem identyczny problem.

Na podstawie rozmowy telefonicznej z kilkoma warsztatami z wawy, ten z ostrobramskiej wypadł korzystnie. Rozmowa konkretna i na temat. Inni albo nie mieli czasu odpowiedzieć*, albo coś gdzieś słyszeli, czytali... nie byli pewni czy będzie działać.

Oczywiście czytałem bardzo negatywne opinie na ich temat ale postanowiłem zaryzykować.

instalacja brc. Nie wiem dokładnie jaka. Nie interesuje mnie to. Miała działać i działa.

od montażu zrobiłem 3100km i na razie jest ok. montowałem na początku lutego tego roku.

na chwilę obecną jestem zadowolony.


*odpowiadali po 2-3 dniach

miffin

  • Gość
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 10, 2016, 01:14:52 am »
no liczę na to że mi też zrobią dobrze  >:D

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Co myślicie o montażu w Energy Gaz Polska?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 10, 2016, 21:19:33 pm »
Miałem identyczny problem.

Na podstawie rozmowy telefonicznej z kilkoma warsztatami z wawy, ten z ostrobramskiej wypadł korzystnie. Rozmowa konkretna i na temat. Inni albo nie mieli czasu odpowiedzieć*, albo coś gdzieś słyszeli, czytali... nie byli pewni czy będzie działać.

Oczywiście czytałem bardzo negatywne opinie na ich temat ale postanowiłem zaryzykować.

instalacja brc. Nie wiem dokładnie jaka. Nie interesuje mnie to. Miała działać i działa.

od montażu zrobiłem 3100km i na razie jest ok. montowałem na początku lutego tego roku.

na chwilę obecną jestem zadowolony.


*odpowiadali po 2-3 dniach

Świece wymieniłeś ?
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.