| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Jaguar X Type 3.0 V6 COŚ WYJE
Zaczęty przez X type 3.0 v6 |
11 Odpowiedzi
3.844 Wyświetleń |
wysłana przez X type 3.0 v6 |
|
|
Czujniki parkowania
Zaczęty przez najkon |
7 Odpowiedzi
3.100 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
Spryskiwacze-co z nimi nie tak ?
Zaczęty przez Mski |
9 Odpowiedzi
3.266 Wyświetleń |
wysłana przez Jack Fender |
|
|
Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
Zaczęty przez emes101 |
4 Odpowiedzi
2.849 Wyświetleń |
wysłana przez emes101 |
|
|
sygnalizacja włączonych świateł
Zaczęty przez kleber |
0 Odpowiedzi
2.125 Wyświetleń |
wysłana przez kleber |
|
|
Co wymienic po zakupie auta
Zaczęty przez Marcin925551 |
5 Odpowiedzi
2.953 Wyświetleń |
wysłana przez najkon |
|
|
28 Odpowiedzi
9.641 Wyświetleń |
wysłana przez Eppic |
|
|
|
Problem z wypadającym zapłonem 2.5V6
Zaczęty przez Patricowroc « 1 2 3 4 » |
55 Odpowiedzi
13.868 Wyświetleń |
wysłana przez Patricowroc |
|
|
X-Type stuki przy dyfrze
Zaczęty przez Marcelek07 |
11 Odpowiedzi
3.809 Wyświetleń |
wysłana przez Marcelek07 |
|
|
zmiana lusterek na składane
Zaczęty przez Kao |
5 Odpowiedzi
3.030 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
Błąd C1155, schemat wiązki
Zaczęty przez VENOMUS |
2 Odpowiedzi
2.784 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Hak holowniczy
Zaczęty przez Krystian 1997 |
3 Odpowiedzi
2.806 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
44 Odpowiedzi
24.170 Wyświetleń |
wysłana przez KoloRZ |
|
|
|
Jaguar X-Type nie pracuje na benzynie
Zaczęty przez wojciech.kaczorowski « 1 2 » |
26 Odpowiedzi
8.010 Wyświetleń |
wysłana przez wojciech.kaczorowski |
|
|
Jaguar X-Type Wasza opinia
Zaczęty przez L.konrad |
10 Odpowiedzi
14.014 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
25 Odpowiedzi
12.446 Wyświetleń |
wysłana przez Patricowroc |
|
|
|
Czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
Zaczęty przez adas69 |
6 Odpowiedzi
4.531 Wyświetleń |
wysłana przez Eppic |
|
|
Czuć spalinami podczas postoju na swiatłach
Zaczęty przez Mski |
5 Odpowiedzi
3.329 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
Pilot kluczyka - zasięg
Zaczęty przez najkon |
1 Odpowiedzi
2.306 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Podpora półosi
Zaczęty przez dawidsyt |
0 Odpowiedzi
2.359 Wyświetleń |
wysłana przez dawidsyt |
|
|
36 Odpowiedzi
17.332 Wyświetleń |
wysłana przez patryklojjaguarxtype |
|
|
|
Statuetka na masce
Zaczęty przez najkon |
8 Odpowiedzi
4.246 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
17 Odpowiedzi
5.485 Wyświetleń |
wysłana przez KodiXor |
|
|
|
Praca termostatów x-tape 2.0
Zaczęty przez Kao |
4 Odpowiedzi
2.788 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
Parę pytań (pilot/koła/komputer)
Zaczęty przez najkon |
12 Odpowiedzi
4.331 Wyświetleń |
wysłana przez najkon |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta