Autor Wątek: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji  (Przeczytany 16143 razy)

Innowierca

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 12, 2011, 22:04:00 pm »
To się Pablo strzeliłeś sobie gola. Jak zobaczyłem nick z allegro to od razu skojarzyłem że to Twój, bo pamiętam że rozmawialiśmy o osłonach przy okazji uszkodzonej lampy, którą ode mnie kupiłeś.  I po co takie coś? Żeby sprzedaż wzrosła?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 22:09:42 pm wysłana przez Innowierca »

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.282
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 12, 2011, 22:10:22 pm »
Mnie to wkurza takie zachowanie. Zadek wymyślił sobie uchwyty, poświęcił jakiś tam czas na zrobienie metodą prób i błędów, a tu kupi jakiś oszołom od ciebie komplet, skopiuje i chce kasę trzepać. I jeszcze ludziom będzie wmawiał, że jego lepsze są. To trzeba mieć tupet.
Jest XE MY20, XJ6 1995
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

Innowierca

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 12, 2011, 22:16:47 pm »
Jeszcze tak dla utwierdzenia wszystkich: wejdźcie w profil użytkownika Pablo i zobaczcie jakiego ma wpisanego maila i porównajcie z nazwą użytkownika z allegro sprzedającego super uchwyty za 255zł (link do aukcji w moim pierwszym poście).

P.S. Pablo robi osłony, także pewnie ma też jakieś maszyny do ich odlewu ( nie wiem czy to jest wtryskarka czy jakieś inne urządzenie - nie znam się). Jeśli robi uchwyty z takiego samego g*wna jak te wszystkie nieoryginalne osłony to ja dziękuję...

Offline Ikar1964

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 13, 2011, 07:57:19 am »
Panowie Innowierca, Choina - jak to mówią starożytni czesi WELL DONE !!!!
Dzięki za śledztwo, dziadów i chamów w jednej odsłonie należy tępić jak stonkę, nawet jak jeżdżą Jagiem.
A już przywalanie się do kolegi Zadka 07 jest czystym buractwem. To tyle co chciałem powiedzieć w tym temacie.  
X-Type 2004, 2,0 D

pablo

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 13, 2011, 13:52:38 pm »
eh dzieci dzieci ... :) ja po prostu wspolpracuje z ta firma, mamy podobne meile bo korzystam z ich serwera , czesto sprzedaje ich czesci oslony , nadkola , itp ale nie spinki czy te regulacje do reflektorow

sam ich uzywam wiec wiem jakiej sa jakosci , i to ta firma miala pierwsza w ofercie te regulacje , wiec nie wiem kto do kogo pierwszy kupil , no i na pewno nie maja produkcji  w australi . mozecie zarzadac przy zakupie certyfikatu producenta , wtedy zobaczycie gdzie byly wykonane . chwale bo wiem co maja

nie proboje tez nic sprzedawac na forum jak bym chcial to robic robilbym to

załosne ataki

ok. niech kolega wam naprawa reflektory , mnie to ni ziebi ni parzy ... :)

a i zareczam wam ze ani ta firma a ni ja nie utrzymujemy sie z tych uchwytow heheh

sprzedawane sa duzo poważniejsze czesci zamawiane w sumie na calym swiecie . miedzy innymi do jaguarow , lecz nie sa sprzedawane w polsce teraz juz wiem dlaczego :)

milego dnia

pablo

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 13, 2011, 16:30:54 pm »
porozmawialem sobie z szefowa firmy ktora takze jedzi jagiem , poczytalismy , posmielismy sie , i stwierdzila ze bedzie miala gest , specjalnie dla was oferta zostala zmieniona

ja mysle ze wiecej reagowac nie bede na jakies tam podskoki w moim kierunku

aha Choina - synku ja cie nie obrażam wiec ty nie obrazaj mnie, widac po twoich wypowiadziach jaki poziom reprezentujesz ..

a co do twojej wypowiedzi ze usa nie ma regulowanych reflektorow - ahahaha - jak ja lubie jak dzici sie wypowiadaja
oswiece cie : wersja usa nie ma regulacji wysokosci reflektora , ale regulacje odblysnika ma ...

to tyle panowie ,

gryźcie , przeprowadzajcie sobie dochodzenia , polemizujcie az wam sliny zabraknie, ja w wolnej chwili przeczytam sobie w ramach relaksu :)

aha jeszcze cos - ja nie jestem z torunia :)

milego wieczoru

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.282
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 13, 2011, 16:54:30 pm »
aha Choina - synku ja cie nie obrażam wiec ty nie obrazaj mnie, widac po twoich wypowiadziach jaki poziom reprezentujesz ..
Po twojej wypowiedzi dochodzę do wniosku, że lekcję polskiego omijałeś z daleka, a jak już poszedłeś to wycierałeś tablicę albo kwiatki podlewałeś. Jak masz problem ze zrozumieniem, to może szefowa Ci pomoże. Moja wypowiedź "kupi jakiś oszołom od ciebie komplet, skopiuje i chce kasę trzepać. I jeszcze ludziom będzie wmawiał, że jego lepsze są" jest w czasie przyszłym, a nie przeszłym...co ja ci będę tłumaczył.

OT: Ty pomysły od początku zawsze miałeś dobre. Pamiętam jak zapisałeś się forum i chciałeś sprzedawać na forum kserokopię polskiej instrukcji obsługi do X-Type'a :D.
Jest XE MY20, XJ6 1995
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

pablo

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 13, 2011, 17:29:45 pm »
aha Choina - synku ja cie nie obrażam wiec ty nie obrazaj mnie, widac po twoich wypowiadziach jaki poziom reprezentujesz ..
Po twojej wypowiedzi dochodzę do wniosku, że lekcję polskiego omijałeś z daleka, a jak już poszedłeś to wycierałeś tablicę albo kwiatki podlewałeś. Jak masz problem ze zrozumieniem, to może szefowa Ci pomoże. Moja wypowiedź "kupi jakiś oszołom od ciebie komplet, skopiuje i chce kasę trzepać. I jeszcze ludziom będzie wmawiał, że jego lepsze są" jest w czasie przyszłym, a nie przeszłym...co ja ci będę tłumaczył.

OT: Ty pomysły od początku zawsze miałeś dobre. Pamiętam jak zapisałeś się forum i chciałeś sprzedawać na forum kserokopię polskiej instrukcji obsługi do X-Type'a :D.

a ty jak zwykle pleciesz trzy po trzy nie majac pojecia co sam mowisz

wtedy pelnej instrukcji po polsku nie bylo , ja mialem, dla ludzi z forum jedynie chcialem za zwrot kserowania i bindowania bo sam nie mailem na to czasu a instrukcja dosc spora , skanera w tym czasie nie mialem . wiesz zglosilo sie do mnie okolo 50 osob  przez okres roku , dla kazdej z nich wyslalem ksiazeczke z paragonem z firmy ktora wykoanala ksero i bindowanie

choina mam prosbe nie pisz do mnie , ani o mnie , nie mam na to ochoty ani czasu


Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 13, 2011, 17:43:44 pm »
Panowie skończcie tą rozmową, bo już się to trochę źle czyta!! Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

zadek07

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 13, 2011, 19:51:14 pm »
Tez uwazam ze ta rozmowa nie ma sensu. Co jedno pomge przyznac Pablo ze mial te regulacje wczesniej wystawione niz ja na allegro. Reszty nie komentuje bo i po co? Kazdy wie jak jest i niech zachowa to dla siebie uwazam temat za zamkniety

gural8813

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 14, 2014, 14:01:54 pm »
Witam

Oczywiscie moje regulatory tez sa urwane i odbłyśnik lata w lampie:)

Czy ktos moze korzystał z usług tej firmy?

http://allegro.pl/jaguar-x-type-lampa-regeneracja-regulatory-i4497546139.html

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 14, 2014, 16:17:43 pm »
Witam

Oczywiscie moje regulatory tez sa urwane i odbłyśnik lata w lampie:)

Czy ktos moze korzystał z usług tej firmy?

http://allegro.pl/jaguar-x-type-lampa-regeneracja-regulatory-i4497546139.html

Ja zrobiłem to sam i nie  ma  z  tym wiekszego kłopotu - lampa  do piekarnika   i mozna  po paru minutach dzialać. Ważne  zeby nie  dotykac  bezposrednio odbłyśników , bo są bardzo delikatne. Tylko przemyc  bieżącą wodą - ja  uzyłem też jakiegos  płynu do naczyn o ile  pamietam (ale  u mnie  było bardzo duzo pyłu i brudu bo lampy nie  miały "kapsli" z tyłu).  Kiedy poliwęglanowe  "szkło" jest odseparowane  od  lampy, polerowanie jest dosyć prostą czynnością.
Osobiście  zaplacilbym firmie , gdyby usługa polegała  na  demontażu lampy z  auta , wymianie regulatorów , polerowaniu i montażu na  powrót w  aucie.  Najwiecej zachodu jest bowiem ze  zdejmowaniem zderzaka , pasowaniem nadkoli itepe.

BlackV6

  • Gość
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 14, 2014, 16:20:07 pm »
Panowie przecież to firma zadek07 jak się nie mylę :)

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 14, 2014, 17:47:40 pm »
Panowie przecież to firma zadek07 jak się nie mylę :)

W takim razie  zmieniam zdanie - jak sie  nie  ma czasu ani zdolności to warto zlecic wymiane  regulatorów profesjonaliście  ;)

Offline mr-dexter

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Lampa przednia - odwieczny problem z urywaniem się regulacji
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 14, 2014, 18:50:54 pm »
Świat jest mały :) Ja kupowałem u niego zaślepkę spryskiwacza reflektorów do X-a , czekałem ok tydzień - ale z pomalowaniem pod kolor. Ogólnie- jestem zadowolony.

A powiedzcie mi... czy te regulatory lamp w ksenonach też występują ?
X-type 3.0 AWD '01