| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
25 Odpowiedzi
11.774 Wyświetleń |
wysłana przez janekaudi |
|
|
|
kontrolka świec podczas intensywnego przyspieszania
Zaczęty przez Maciej-19 |
1 Odpowiedzi
2.345 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
4 Odpowiedzi
2.733 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
|
15 Odpowiedzi
5.512 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
Do którego kota pasują części zamienne ??
Zaczęty przez dzikus2232 |
6 Odpowiedzi
3.508 Wyświetleń |
wysłana przez msiwow |
|
|
odłączenie akumulatora - mogą być problemy ?
Zaczęty przez monteki |
12 Odpowiedzi
8.870 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Polift czy Przedlift??
Zaczęty przez sloik |
5 Odpowiedzi
3.595 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
1 Odpowiedzi
2.316 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
|
Co to za odgłosy
Zaczęty przez pawel39 |
8 Odpowiedzi
3.217 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
PRZENIESIONY: Czujnik masowego dopływu powietrza
Zaczęty przez MicGin |
0 Odpowiedzi
2.110 Wyświetleń |
wysłana przez MicGin |
|
|
Zerwany pasek
Zaczęty przez J66 |
4 Odpowiedzi
2.626 Wyświetleń |
wysłana przez maron |
|
|
Zaczął kopcic na czarno po wymianie filtra paliwa.
Zaczęty przez dzikus2232 |
9 Odpowiedzi
4.442 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
15 Odpowiedzi
10.356 Wyświetleń |
wysłana przez aksel |
|
|
|
Poduszka amortyzatora, łożysko McPherson'a, gniazdo McPherson'a
Zaczęty przez LordBaltimore « 1 2 » |
15 Odpowiedzi
6.714 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Terkotanie pod samochodem
Zaczęty przez X type 3.0 v6 |
2 Odpowiedzi
2.546 Wyświetleń |
wysłana przez X type 3.0 v6 |
|
|
Amortyzatory Sport vs Comfort
Zaczęty przez sztandi7 |
10 Odpowiedzi
4.878 Wyświetleń |
wysłana przez aksel |
|
|
Podlaczenie seryjnego subwoofera w x-type
Zaczęty przez Matszy281 |
6 Odpowiedzi
3.102 Wyświetleń |
wysłana przez Matszy281 |
|
|
Świecąca kontrolka airbag - kod 51. Pytanie.
Zaczęty przez Dodo88 |
2 Odpowiedzi
2.428 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
|
Falujace Obroty Pomocy!!!
Zaczęty przez DeVoM |
2 Odpowiedzi
2.489 Wyświetleń |
wysłana przez Matszy281 |
|
|
Potrzebuję pomocy przy rozwiąznaniu problemu ze światłowodami (D2B) w X-Typie
Zaczęty przez Rob_W |
12 Odpowiedzi
13.774 Wyświetleń |
wysłana przez Matszy281 |
|
|
Nie odpala 3.0 v6 gearbox system fault
Zaczęty przez X type 3.0 v6 |
5 Odpowiedzi
2.877 Wyświetleń |
wysłana przez X type 3.0 v6 |
|
|
Reset map Pb w 2.5l z USA
Zaczęty przez galanonim |
2 Odpowiedzi
2.369 Wyświetleń |
wysłana przez galanonim |
|
|
Proszę o pomoc
Zaczęty przez Kostek1125 « 1 2 » |
22 Odpowiedzi
7.086 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
6 Odpowiedzi
3.295 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
|
Olej w manualnej skrzyni biegów
Zaczęty przez andrew140785 |
14 Odpowiedzi
8.635 Wyświetleń |
wysłana przez Viator |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta