| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Gdzie znajdę wtyczki do szyby przedniej
Zaczęty przez VWajnert |
3 Odpowiedzi
3.766 Wyświetleń |
wysłana przez M-GASIOR1 |
|
|
Wyciek oleju przy półosi. (X-type 2,5 V6 2005 r)
Zaczęty przez BEAR_77 |
3 Odpowiedzi
2.525 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
3 Odpowiedzi
3.525 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
|
kontrolka silnika
Zaczęty przez mirekb01 |
3 Odpowiedzi
3.129 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Pomocy!!!
Zaczęty przez annaczarna666 |
3 Odpowiedzi
3.282 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
X-type - ucho holownicze (szybkie pytanie)
Zaczęty przez Trigojunior |
3 Odpowiedzi
3.524 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Wejście AUX
Zaczęty przez ieuei |
3 Odpowiedzi
6.639 Wyświetleń |
wysłana przez ieuei |
|
|
pompa paliwa
Zaczęty przez m.j.jag |
3 Odpowiedzi
4.306 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
świece do x-type 2.5
Zaczęty przez Mateo520 |
3 Odpowiedzi
4.521 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
X type 2003 a 2005
Zaczęty przez cartoonrec@wp.pl |
3 Odpowiedzi
4.168 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
WODA W KABINIE SAMOCHODU>
Zaczęty przez kolo |
3 Odpowiedzi
4.291 Wyświetleń |
wysłana przez kolo |
|
|
synchronizacja iphona z zestawem z x-type
Zaczęty przez promotion |
3 Odpowiedzi
4.030 Wyświetleń |
wysłana przez lmxlmxlmx |
|
|
Biały dym spod maski a papieża brak
Zaczęty przez Kakashi |
3 Odpowiedzi
4.091 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Kociak stracił kierunkowskazy i długie
Zaczęty przez mmade8312 |
3 Odpowiedzi
2.730 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Ah ten telefon..
Zaczęty przez emes101 |
3 Odpowiedzi
2.513 Wyświetleń |
wysłana przez emes101 |
|
|
remont czy wymiana silnika 2.5l - porada
Zaczęty przez Mateo520 |
3 Odpowiedzi
5.116 Wyświetleń |
wysłana przez Tomy |
|
|
średnia spalania x-type 3.0 v6
Zaczęty przez eminem6305 |
3 Odpowiedzi
3.066 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Pilot do bramy - USA->Europa?
Zaczęty przez ghrh |
3 Odpowiedzi
3.552 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
X-Type 2,2D 2006–2010 Akcja serwisowa tempomat
Zaczęty przez Sebastian X |
3 Odpowiedzi
4.325 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Brak dźwięku w radiu
Zaczęty przez Panoramix |
3 Odpowiedzi
3.011 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
prawidłowe ciśnienie opon x-type koła 17
Zaczęty przez ktr |
3 Odpowiedzi
4.025 Wyświetleń |
wysłana przez Ino X |
|
|
awaryjne otwieranie bagażnika
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
6.070 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Napis na radiu Please Wait
Zaczęty przez gelu1 |
3 Odpowiedzi
2.902 Wyświetleń |
wysłana przez gelu1 |
|
|
cd error
Zaczęty przez KratekPL |
3 Odpowiedzi
3.728 Wyświetleń |
wysłana przez B E N 8 5 |
|
|
2.0 D wtryskiwacze a alliexpres
Zaczęty przez Lary |
3 Odpowiedzi
2.546 Wyświetleń |
wysłana przez Lary |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta