Autor Wątek: Panel sterowania. Problem  (Przeczytany 1173 razy)

Offline Xtyper

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Panel sterowania. Problem
« dnia: Listopad 05, 2020, 18:58:51 pm »
Witam. Mam problem ze swoim kotem i potrzebuje waszej pomocy. Mianowicie chodzi o to, że zgasla mi nawigacja, panel sterowania na nic nie reaguje, a nadmuchy chodzą na dużych obrotach. To chyba tryb awaryjny? Wszystkie bezpieczniki, które przyszły mi do głowy oczywiście sprawdzone. Wiecie może jak podłączyć tą navi na krótko? Próbowałem znaleźć na necie jakiś schemat, ale nie udało mi się, a nie chciałbym czegoś źle podłączyć, bo widziałem, że kabli do navi trochę jest podłączonych. Byłbym na prawdę wdzięczny. A może ktoś już się spotkał z takim problemem? Co może być przyczyną czarnego ekranu i brak reakcji na cokolwiek? W aucie działa wszystko, multikiera, fotele, szyby itp. Tylko panel sterowania zdechł
2002 rok, 2.1 motor. Żaden kod błędu nie wyskoczył, zresztą ten mały ekranik również chyba zgasł. Za każdą pomoc ogromne dzięki
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2020, 20:18:27 pm wysłana przez MicGin »

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: Panel sterowania. Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2020, 19:58:28 pm »
Żaden kod błędu nie wyskoczył, zresztą ten mały ekranik również chyba zgasł.

Zamiast słowa "być może" wstawmy "z pewnością".

Sprawdź i daj znać bo to cholernie istotne i będziemy działać.

Offline Xtyper

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Panel sterowania. Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2020, 21:29:04 pm »
Więc z pewnością zgasł. Kompletnie nic się na nim nie wyświetla, żadnego błędu. Dlatego chciałem spróbować podłączyć to na krótko. Możliwe że DVD w bagażniku padło?

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: Panel sterowania. Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2020, 22:19:04 pm »
Pad DVD z bagażnika nie powoduje wyłączenie małego wyświetlacza (dla pewności tego od temperatury) na 100%.
Skoro sprawdziłeś bezpieczniki (przed liftem jeśli pamięć mnie nie myli nr 71) to wyciągnij denso i badaj wtyczki.