| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
kontrolka airbag-u
Zaczęty przez kaszub |
3 Odpowiedzi
5.388 Wyświetleń |
wysłana przez sebus34 |
|
|
X-Type diagnostyka/programowanie
Zaczęty przez szpadel68 |
12 Odpowiedzi
5.392 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
zagadka - co to jest?
Zaczęty przez bodi |
6 Odpowiedzi
5.393 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
13 Odpowiedzi
5.400 Wyświetleń |
wysłana przez Andrzej74 |
|
|
|
dźwięk po odpaleniu
Zaczęty przez azshubert |
13 Odpowiedzi
5.402 Wyświetleń |
wysłana przez azshubert |
|
|
Jaki akumulator wybrać ?
Zaczęty przez sztandi7 |
11 Odpowiedzi
5.405 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Czy Jaguar X-type V6 bierze olej??
Zaczęty przez TOSIEK |
5 Odpowiedzi
5.409 Wyświetleń |
wysłana przez cyberda |
|
|
X-Type 3.0 Spalanie rzeczywiste
Zaczęty przez Oskar |
6 Odpowiedzi
5.409 Wyświetleń |
wysłana przez wholesome |
|
|
chlodzenie silnika
Zaczęty przez rodzice |
5 Odpowiedzi
5.410 Wyświetleń |
wysłana przez NorbertN |
|
|
pedał gazu nie reaguje
Zaczęty przez vivaldi |
6 Odpowiedzi
5.411 Wyświetleń |
wysłana przez Tomy |
|
|
Tester tani jaki sprawdzony ?
Zaczęty przez wow |
8 Odpowiedzi
5.412 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
Stukanie z lewej str silnika.
Zaczęty przez cobi |
9 Odpowiedzi
5.413 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
Problem z odpaleniem
Zaczęty przez wiadereczko |
6 Odpowiedzi
5.415 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
Planuje zakup jaguara xtype 2.0d proszę o porady
Zaczęty przez Jaguar1 |
6 Odpowiedzi
5.417 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Stukanie przy puszczaniu sprzęgła...
Zaczęty przez Maphius |
7 Odpowiedzi
5.421 Wyświetleń |
wysłana przez Turbine84 |
|
|
co to za wtyczka?
Zaczęty przez bodi |
7 Odpowiedzi
5.422 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Gasnie i nie chce odpalić :/
Zaczęty przez lexxus |
5 Odpowiedzi
5.426 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Radio ALPINE 2 DIN w miejsce fabrycznego X-Type
Zaczęty przez pokelokola |
4 Odpowiedzi
5.429 Wyświetleń |
wysłana przez pokelokola |
|
|
W stacyjce zacięty nowy klucz x- type 2003
Zaczęty przez Presco1 |
6 Odpowiedzi
5.429 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
boczne lampki przepalone i nie swiacą :(
Zaczęty przez tyglys |
4 Odpowiedzi
5.432 Wyświetleń |
wysłana przez tyglys |
|
|
P1018 P2321 P2339
Zaczęty przez xtypowiec |
3 Odpowiedzi
5.434 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
X-type na co zwrocic uwage w 2,2Diesel lub 3,0benzyna
Zaczęty przez skura_radom |
8 Odpowiedzi
5.436 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Pióra wycieraczek
Zaczęty przez Skiciu |
9 Odpowiedzi
5.436 Wyświetleń |
wysłana przez Skiciu |
|
|
parujące szyby(filtr wymieniony)
Zaczęty przez banderizmo |
9 Odpowiedzi
5.437 Wyświetleń |
wysłana przez banderizmo |
|
|
Problem z spalaniem 2.0D
Zaczęty przez hadriano |
8 Odpowiedzi
5.438 Wyświetleń |
wysłana przez hadriano |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta