Autor Wątek: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg  (Przeczytany 3612 razy)

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Witajcie mam pytanie.. nie wlacza mi sie oswietlanie jak sie drzwi otworzy.. jak wylacze silnik to dziala ok ale jak otwieram drzwi to nie. Czy jak mam wlaczony silnik i otworze drzwi to sie nie wlacza? Wg mnie powinno..
Druga rzecz to automatyczne wlaczanie swiatel..jak dobrze zrozumialem to przy 4 pozycji wlacznika swiatel powinny sie automatycznie wlaczyc jak sie zrobi ciemno.. a tu nic..
No i trzecia rzecz czy taka felga bedzie ok 18x5x108 ET 35? Jest to z mondeo felga.
dzieki z gory
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

zadek07

  • Gość
Odp: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2011, 19:15:22 pm »
Czy ta przypadlosc jest tylko przy drzwiach kierowcy? Czy jak otworzysz drzwi pasazera to swiatlo sie zapala? czy jak otwierasz drzwi kierowcy to na wyswietlaczu pisze ze drzwi kierowcy sa otwarte? Podejrzeam tu czujnik otwartych drzwi ktory uruchamia swiatlo, znajduje sie on przy zamku.
Co do felg to jak rozumiem 18 cali, 5 J rozstaw srub 108? Jezeli tak to wg mnie 5J to zdecydowanie za waska felga do jaguara

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2011, 20:05:23 pm »
wlasnie przy wszystkich drzwiach, a na liczniku normalnie wyswietla ze cos jest otwarte, i normalnie dziala jesli jest wylaczony silnik a jak jest wlaczony to sie swiatelko gasi i juz nie wlaczy inaczej tylko guzikiem przy lampce. Felgi maja rozstaw srub 5x108 18 cali et 35 szerokosc mysle ze jest standardowa bo to ori felgi z mondeo bez zadnego rantu. Opona 225/40 wchodzi na prosto, przynajmniej tak widze na zdj.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

zadek07

  • Gość
Odp: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2011, 20:31:11 pm »
te et 35 moze nie pasowac, w jagu standardowe maja chyba 46

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2011, 09:39:50 am »
Dzieki kolego. Co do oswietlenia to dzwi pasazera nie reaguja. Przy pozostalych wszsytko sie swieci.. nie wiem dlaczego wydawalo mi sie ze w ogole nie dziala.. pewnie dlatego ze pasazer czesciej wysiada przy wlaczonym sliniku niz ja  :-gwizd. Co do felg to znalazlem rozpiske taka: 8x18, et 38, opony 225/40, a felga 7,5j ma et 35. Dowiem sie tylko odnosnie szerokosci tej felgi ktora chce. Jeszcze zostal problem tylko z automatem do swiatel.. wycieraczki dzialaja normalnie w trybie auto, chyba ze to inny czujnik za to odpowiada.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline wiluns

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
Odp: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2012, 01:28:47 am »
Witam,
Skoro juz jest temat oswietlenia wnetrza to moze mi pomozecie z  problemem ktory pojawil sie u mnie w iksie. Mianowicie oswietlenie nog kierowcy sie nie wylacza.i sswieci nawet po. Zamknieciu samochodu czy odpaleniu silnika. Wyswietlacz nie wskazuje zadnych drzwi otwartych ani innych rzeczy. Do tego jeszcze jest problem z zaaswieceniem lampki nad kierowca. Jak sciagne kleme to gasnie i sie nie zaswieca po podpieciu akumulatora ale jak tylko otworze drzwi to sie wlacza i koniec.
Help:(

Konradop

  • Gość
Odp: Brak oswietlenia wew. automatyczne wlaczanie swiatel i szerokosc felg
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2012, 22:12:03 pm »
Witaj,
ja mam u siebie felgi 17" x 8" ET 35 i jest ok wiec 18" na niższym profilu chyba powinno pasować. Opony u mnie 225x45.
Przy odsadzeniu 35 felgi są pięknie w obrysie samochodu właściwie na równi z nadkolem :)
Wygląda ekstra.