Autor Wątek: Wymiana stacyjki  (Przeczytany 3552 razy)

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Wymiana stacyjki
« dnia: Lipiec 25, 2013, 10:10:30 am »
Witajcie

oczywiście samo się nić nie dzieje tylko samemu się człowiek wpier.. Chciałem przepsikać stacyjkę i ładnie wsadziłem wężyk od wd40 do środka, psik i wężyk został i za chiny się nie chciał wyjąć aż go urwałem i został gdzieś w środku. Powiedzcie teraz czy da się wymienić samą stacyjkę czy to jest połączone razem z imo i jakimiś innymi pierdołami? Da się to jakoś sensownie ogarnąć bez cięcia i wiercenia? Oczywiście do nowego pilota grot sobie przełożę.  :-thumpdown A dla potomnych.. spsikajcie kluczyk i wsadzajcie a nie rurkę od wd..
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Sebastian X

  • Gość
Odp: Wymiana stacyjki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:46:30 am »
Oj luko_j, GRAND KATASTROF!

Wkład stacyjki jest osadzony w korpusie. Aby wyjąć wkładkę stacyjki musisz przekręcić kluczyk w poz II a jak
dobrze rozumiem to nie ma u Ciebie teraz taka opcja... Spróbuj wyciągnąć ten plastik bo będzie problem...


Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Wymiana stacyjki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:59:38 am »
Grand Katastrof to jest delikatnie powiedziane.. coś czuję że całą kolumnę będzie prościej wymienić.. Dzięki za rysunek. Niestety kluczyk nie wchodzi nawet 2mm a pchać na siłę go nie chcę.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

MacKowalski

  • Gość
Odp: Wymiana stacyjki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2013, 11:21:01 am »
Spróbuj wyciągnąć plastik pęsetą. Może się udać też przy pomocy twardego druta, musi być oczywiście zagięty na końcu.

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Wymiana stacyjki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2013, 12:33:40 pm »
Jeszcze jedno pytanie bo to jest rurka więc może uda się w nią coś włożyć i wyciągnąć tylko czy bęben stacyjki ma na końcu ściankę o którą będzie można się przyłożyć i docisnąć tę rurkę czy tam jest pusto i poleci jeszcze dalej i się zablokuje całkiem?
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

moryc25

  • Gość
Odp: Wymiana stacyjki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2013, 12:55:05 pm »
Wkład jest zamknięty. Drut to dobry pomysł. Dużo smaru i do boju (ostrożnie).


Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Wymiana stacyjki
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2013, 13:02:54 pm »
Dzięki.. będzie walka dziś  :-V

Dodano

Udało się.. dwa śrubokręty w stacyjce i poszło. Oby się teraz nie zacinała tylko. Dzięki za pomoc. :-R
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2013, 22:19:44 pm wysłana przez Choina »
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]