| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Ułamany zaczep klapki wlewu paliwa
Zaczęty przez troy |
2 Odpowiedzi
3.862 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
x type 3.0 wyciek
Zaczęty przez pablo |
2 Odpowiedzi
3.923 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
Wymiana kierownicy
Zaczęty przez smola123 |
2 Odpowiedzi
3.098 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
2.1 v6 odcięcie przy 3000obr/min
Zaczęty przez Pypynio |
2 Odpowiedzi
2.515 Wyświetleń |
wysłana przez Pypynio |
|
|
MENU SERWISOWE Z DUŻYM WYŚWIETLACZEM
Zaczęty przez discus9 |
2 Odpowiedzi
4.678 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
Brak 3 swiatła Stop
Zaczęty przez milun |
2 Odpowiedzi
3.049 Wyświetleń |
wysłana przez milun |
|
|
Parktronic czy czujnik z mondeo jest taki sam
Zaczęty przez wkwojtek |
2 Odpowiedzi
4.352 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
18" x-type wrażenia
Zaczęty przez roberto_tm |
2 Odpowiedzi
3.564 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
zacinające się drzwi
Zaczęty przez frog70 |
2 Odpowiedzi
3.942 Wyświetleń |
wysłana przez igi2605 |
|
|
schemat kostki od radia Jaguar X-Type
Zaczęty przez tomekszy |
2 Odpowiedzi
2.523 Wyświetleń |
wysłana przez tomekszy |
|
|
czujnik zmierchu - gdzie jest
Zaczęty przez ostr |
2 Odpowiedzi
3.362 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Brak światła wstecznego i przęłączania wskażnika dzwigni biegów
Zaczęty przez maly_13 |
2 Odpowiedzi
2.628 Wyświetleń |
wysłana przez maly_13 |
|
|
X-type 2,5V6 2003 Manual -Kontrola Trakcji
Zaczęty przez lucas.lp |
2 Odpowiedzi
4.037 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
lampy xenon
Zaczęty przez marasZk |
2 Odpowiedzi
3.975 Wyświetleń |
wysłana przez marasZk |
|
|
Zakup X-typa z dieslem 2,2 z aut.skrzynią biegów
Zaczęty przez piotr170169 |
2 Odpowiedzi
3.463 Wyświetleń |
wysłana przez piotr170169 |
|
|
Łożysko koła tylnego
Zaczęty przez Jawe83 |
2 Odpowiedzi
3.453 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
wyważanie wału
Zaczęty przez adam74 |
2 Odpowiedzi
5.122 Wyświetleń |
wysłana przez Szakalini |
|
|
Ekran dotykowy
Zaczęty przez sztandi7 |
2 Odpowiedzi
2.584 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
piszczace hamulce
Zaczęty przez martz163 |
2 Odpowiedzi
3.462 Wyświetleń |
wysłana przez martz163 |
|
|
Kod błedu Air Bag 49, pozycja fotela kierowcy
Zaczęty przez bosniak |
2 Odpowiedzi
4.155 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
engine system fault
Zaczęty przez igus |
2 Odpowiedzi
5.065 Wyświetleń |
wysłana przez Portfolio |
|
|
Swiecący chek
Zaczęty przez krzys369 |
2 Odpowiedzi
3.691 Wyświetleń |
wysłana przez krzys369 |
|
|
Brake Assist System
Zaczęty przez plawsiuk |
2 Odpowiedzi
4.231 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
PIONEER i nowe audio w x'ie - pomoc przy instalacji
Zaczęty przez Szosti |
2 Odpowiedzi
2.726 Wyświetleń |
wysłana przez Szosti |
|
|
Bezpieczniki
Zaczęty przez mryogobella |
2 Odpowiedzi
3.649 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta