| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
wymiana airbag kierowcy w x type rok 2005
Zaczęty przez dareklevy |
2 Odpowiedzi
4.406 Wyświetleń |
wysłana przez Tomasz.xkr |
|
|
Kontrolka ładowania
Zaczęty przez MrTarantula |
2 Odpowiedzi
2.491 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
szarpanie,dławienie na wolnych obrotoach.
Zaczęty przez chilldog |
2 Odpowiedzi
4.387 Wyświetleń |
wysłana przez chilldog |
|
|
x type sonda lambda
Zaczęty przez pablo |
2 Odpowiedzi
4.020 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
zakładanie tempomatu
Zaczęty przez sebus34 |
2 Odpowiedzi
5.466 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Telefon, Zmieniarka, Podgrzewanie foteli - Kilka pytań
Zaczęty przez marsjaningn |
2 Odpowiedzi
3.738 Wyświetleń |
wysłana przez marsjaningn |
|
|
2 Odpowiedzi
2.822 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
|
Samoczynnie włącza się nawiew w X-ie
Zaczęty przez frog70 |
2 Odpowiedzi
4.819 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Simmerring na wale
Zaczęty przez denver69 |
2 Odpowiedzi
2.400 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
Ułamany zaczep klapki wlewu paliwa
Zaczęty przez troy |
2 Odpowiedzi
3.863 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
x type 3.0 wyciek
Zaczęty przez pablo |
2 Odpowiedzi
3.923 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
2 Odpowiedzi
2.319 Wyświetleń |
wysłana przez Zbyszek__ |
|
|
|
Otwieranie drzwi kluczem.
Zaczęty przez roman |
2 Odpowiedzi
4.456 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
MENU SERWISOWE Z DUŻYM WYŚWIETLACZEM
Zaczęty przez discus9 |
2 Odpowiedzi
4.678 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
Nie działa opuszczanie szyby
Zaczęty przez bosniak |
2 Odpowiedzi
3.993 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Parktronic czy czujnik z mondeo jest taki sam
Zaczęty przez wkwojtek |
2 Odpowiedzi
4.352 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
18" x-type wrażenia
Zaczęty przez roberto_tm |
2 Odpowiedzi
3.565 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
zacinające się drzwi
Zaczęty przez frog70 |
2 Odpowiedzi
3.943 Wyświetleń |
wysłana przez igi2605 |
|
|
2 Odpowiedzi
2.391 Wyświetleń |
wysłana przez ManiekMx3 |
|
|
|
Problem z elektryka
Zaczęty przez Trembol01 |
2 Odpowiedzi
2.461 Wyświetleń |
wysłana przez Trembol01 |
|
|
Pompa Paliwa wraz z obudową duży koszt czy będzie pasować
Zaczęty przez tomek247 |
2 Odpowiedzi
2.788 Wyświetleń |
wysłana przez tomek247 |
|
|
X-type 2,5V6 2003 Manual -Kontrola Trakcji
Zaczęty przez lucas.lp |
2 Odpowiedzi
4.037 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
Brak światła wstecznego i przęłączania wskażnika dzwigni biegów
Zaczęty przez maly_13 |
2 Odpowiedzi
2.628 Wyświetleń |
wysłana przez maly_13 |
|
|
Pierścień uszczelniający?
Zaczęty przez LordBaltimore |
2 Odpowiedzi
2.704 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Pytania lajkonika w temacie x
Zaczęty przez siwy155 |
2 Odpowiedzi
3.456 Wyświetleń |
wysłana przez siwy155 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta