Autor Wątek: pompa paliwa  (Przeczytany 2644 razy)

m.j.jag

  • Gość
pompa paliwa
« dnia: Marzec 27, 2014, 12:56:39 pm »
Witam.
Kilka dni temu zlokalizowałem gdzie znajduje się pompa paliwa w jaguar x-type 2.0 2003r.
Jeśli się nie mylę to jest ona pod tylną kanapą na środku. Zabezpieczona całkiem sporym, okrągłym, gumowym dekielkiem. Pod dekielkiem są jakieś kabelki i wężyki a pod nimi plastikowe wieko z wrębami które chyba trzeba odkręcić żeby dostać się do pompy :)
Postaram się wrzucić zdjęcia :)

Jawe83

  • Gość
Odp: pompa paliwa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2014, 14:50:32 pm »
Nie wiem, po co jest ten post... ameryki nie odkryłeś, a te kabelki, to zasilanie pompy i układu pływaka, zadania rurek wyjaśniać nie trzeba przy pompie paliwa.

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: pompa paliwa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2014, 20:21:23 pm »
Witam.
Kilka dni temu zlokalizowałem gdzie znajduje się pompa paliwa w jaguar x-type 2.0 2003r.
Jeśli się nie mylę to jest ona pod tylną kanapą na środku. Zabezpieczona całkiem sporym, okrągłym, gumowym dekielkiem. Pod dekielkiem są jakieś kabelki i wężyki a pod nimi plastikowe wieko z wrębami które chyba trzeba odkręcić żeby dostać się do pompy :)
Postaram się wrzucić zdjęcia :)

Dodaj zdjęcia to dobry pomysł wielu nowych użytkowników tego modelu może nie wiedzieć jak się zabrać do tego.  :-super :-super :-super

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
Odp: pompa paliwa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2014, 22:04:34 pm »
Ja już nie mam pompy w zbiorniku. Pompa wstępna jest w pompie wysokiego ciśnienia. W Fordach na początku produkcji była pompa w zbiorniku. Możliwe, że w X-typie nigdy ich nie było, ale pewności nie mam bo zbytnio nie interesowałem się tematem pomp  ;D
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004