| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
WYŚWIETLACZ RADIOWY
Zaczęty przez kowalJ |
3 Odpowiedzi
3.919 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
Pomocy!
Zaczęty przez achmiel92 |
3 Odpowiedzi
4.426 Wyświetleń |
wysłana przez achmiel92 |
|
|
X-Type czy warto?
Zaczęty przez Wilu |
3 Odpowiedzi
3.131 Wyświetleń |
wysłana przez Wilu |
|
|
Problem z odbieraniem radia
Zaczęty przez KalLl |
3 Odpowiedzi
2.618 Wyświetleń |
wysłana przez mlokon |
|
|
Turbo
Zaczęty przez achmiel92 |
3 Odpowiedzi
4.265 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Błędy P0456, P1111
Zaczęty przez patryklojjaguarxtype |
3 Odpowiedzi
5.038 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
opadajaca pokrywa silnika
Zaczęty przez martz163 |
3 Odpowiedzi
3.846 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Problem, może ktoś doradzi
Zaczęty przez rota |
3 Odpowiedzi
2.624 Wyświetleń |
wysłana przez rota |
|
|
3 Odpowiedzi
2.877 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
Problem z lampami przednimi w x-type
Zaczęty przez lexxus |
3 Odpowiedzi
3.998 Wyświetleń |
wysłana przez jarkrzy1 |
|
|
zasilanie
Zaczęty przez dziamek |
3 Odpowiedzi
3.727 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
Problem z pilotem od centralnego oraz radiem.
Zaczęty przez JaCoB_IrOkEz |
3 Odpowiedzi
4.499 Wyświetleń |
wysłana przez promotion |
|
|
pasek czy lancuszek
Zaczęty przez Jaguar X-Type gala |
3 Odpowiedzi
3.738 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
X-type 2,0 diesel wtyczka przy filtrze powietrza a kontrola check
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
4.385 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
Panel dotykowy w konsoli środkowej
Zaczęty przez sztandi7 |
3 Odpowiedzi
2.768 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
zamiana radia na NAVI...
Zaczęty przez zp_west |
3 Odpowiedzi
3.815 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
błąd P1603
Zaczęty przez BlackV6 |
3 Odpowiedzi
4.170 Wyświetleń |
wysłana przez moryc25 |
|
|
Swap z 3.0 na 2.5
Zaczęty przez patryk_x-type |
3 Odpowiedzi
2.876 Wyświetleń |
wysłana przez kleber |
|
|
Zamienność kierownicy i poduszki X-Type 02 i 05
Zaczęty przez eMWuGSM |
3 Odpowiedzi
4.245 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
lampy przednie angliki...?
Zaczęty przez zp_west |
3 Odpowiedzi
4.460 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Gaśnie zaraz po odpalaniu 3.0 x-type
Zaczęty przez marasZk |
3 Odpowiedzi
4.493 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Zakrętka do klosza lampy
Zaczęty przez krzysztof.skowronek |
3 Odpowiedzi
2.633 Wyświetleń |
wysłana przez krzysztof.skowronek |
|
|
Lapki w drzwiach nie świecą? X-type (2002r)
Zaczęty przez sokooldeer |
3 Odpowiedzi
4.317 Wyświetleń |
wysłana przez kar78 |
|
|
Zapalająca się kontrolka
Zaczęty przez J66 |
3 Odpowiedzi
2.838 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Nawigacja radio
Zaczęty przez bzykus10093 |
3 Odpowiedzi
2.682 Wyświetleń |
wysłana przez cezar |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta