| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Demontaż tylnej listwy zderzaka
Zaczęty przez metalbyku |
4 Odpowiedzi
3.293 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Jag X-type 3.0V6 skrzynia biegów? nie jedzie do przodu.
Zaczęty przez kanar100 |
4 Odpowiedzi
4.206 Wyświetleń |
wysłana przez MicGin |
|
|
4 Odpowiedzi
2.779 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
|
Problem z klimą
Zaczęty przez wlodi |
4 Odpowiedzi
3.037 Wyświetleń |
wysłana przez xp32 |
|
|
Bagażnik rowerowy do X-type sedan
Zaczęty przez Kocour |
4 Odpowiedzi
5.826 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
4 Odpowiedzi
2.842 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
|
4 Odpowiedzi
2.726 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
X-TYPE 2.0 D Problem...
Zaczęty przez zieciupl3 |
4 Odpowiedzi
2.689 Wyświetleń |
wysłana przez zieciupl3 |
|
|
Woda w kabinie
Zaczęty przez Hroma |
4 Odpowiedzi
3.144 Wyświetleń |
wysłana przez Hroma |
|
|
4 Odpowiedzi
2.521 Wyświetleń |
wysłana przez Hudson |
|
|
|
Naprawa reflektorów
Zaczęty przez mmrumun |
4 Odpowiedzi
2.541 Wyświetleń |
wysłana przez MicGin |
|
|
Wymiana oleju skrzynia biegów
Zaczęty przez mmrumun |
4 Odpowiedzi
3.434 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Relingi / bagażnik dachowy
Zaczęty przez Acab |
4 Odpowiedzi
3.104 Wyświetleń |
wysłana przez Acab |
|
|
Problem z radiem. Zaczelo sniezyc
Zaczęty przez Acab |
4 Odpowiedzi
2.850 Wyświetleń |
wysłana przez Acab |
|
|
Zbyt wysokie napięcie 2,5 benzyna.
Zaczęty przez Khimarion |
4 Odpowiedzi
2.633 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
BŁĄD P0051 - x type- diagnostyka
Zaczęty przez wholesome |
4 Odpowiedzi
3.291 Wyświetleń |
wysłana przez wholesome |
|
|
Sprzęgło jednokierunkowe alternatora.
Zaczęty przez walbor62 |
4 Odpowiedzi
2.933 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Problem ze skrzynią automatyczną
Zaczęty przez smola123 |
4 Odpowiedzi
3.570 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Problem z centralnym zamkiem
Zaczęty przez Andrzej74 |
4 Odpowiedzi
2.716 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
X-type Światło wstecznego
Zaczęty przez Chawka |
4 Odpowiedzi
2.953 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
Emulator sondy lambda
Zaczęty przez zadek07 |
4 Odpowiedzi
5.498 Wyświetleń |
wysłana przez lukaszkluczkowski1992 |
|
|
Lublin x-type P1582 P1647
Zaczęty przez Vermon |
4 Odpowiedzi
3.534 Wyświetleń |
wysłana przez Vermon |
|
|
Pytanie o automat
Zaczęty przez q_nerk |
4 Odpowiedzi
3.476 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
P1614 - co to za blad?
Zaczęty przez Niunia |
4 Odpowiedzi
5.772 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
|
|
Migające świece po chwili postoju
Zaczęty przez TuPawel |
4 Odpowiedzi
2.512 Wyświetleń |
wysłana przez TuPawel |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta