| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
X-type - klima
Zaczęty przez Trigojunior |
4 Odpowiedzi
4.713 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Jak rozpoznac czy jest ESP w X-Type.
Zaczęty przez butkus |
4 Odpowiedzi
4.386 Wyświetleń |
wysłana przez butkus |
|
|
kot na masce
Zaczęty przez czeslaw |
4 Odpowiedzi
4.007 Wyświetleń |
wysłana przez czeslaw |
|
|
Problem ze światłami
Zaczęty przez hejar |
4 Odpowiedzi
4.727 Wyświetleń |
wysłana przez szibel |
|
|
konserwacja podwozia
Zaczęty przez martz163 |
4 Odpowiedzi
4.387 Wyświetleń |
wysłana przez warcz |
|
|
problem z kluczykami
Zaczęty przez siersc1 |
4 Odpowiedzi
3.971 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
miganie kontrolki świecy żarowej
Zaczęty przez pape78 |
4 Odpowiedzi
4.488 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
przegląd X type z LPG z USA
Zaczęty przez marcintenisozo |
4 Odpowiedzi
3.656 Wyświetleń |
wysłana przez marcintenisozo |
|
|
Cóż to za wycie
Zaczęty przez lucas.lp |
4 Odpowiedzi
4.436 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
Regeneracja wtryskiwaczy 2.0d - Czy się da i czy to ma sens?
Zaczęty przez Jacek R |
4 Odpowiedzi
4.006 Wyświetleń |
wysłana przez hadriano |
|
|
Jaguar x type 2.0d se z navi czy bez?
Zaczęty przez andreaz |
4 Odpowiedzi
6.071 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
4 Odpowiedzi
4.055 Wyświetleń |
wysłana przez trylo |
|
|
|
Buczenie na wolnych obrotach.
Zaczęty przez Godan |
4 Odpowiedzi
4.255 Wyświetleń |
wysłana przez Innowierca |
|
|
Słaby akumulator
Zaczęty przez chilldog |
4 Odpowiedzi
4.763 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Transmition fault
Zaczęty przez mryogobella |
4 Odpowiedzi
3.504 Wyświetleń |
wysłana przez mryogobella |
|
|
Kod lakieru. Jak dobrać?
Zaczęty przez NorbertN |
4 Odpowiedzi
4.502 Wyświetleń |
wysłana przez NorbertN |
|
|
ZMIANA RADIA NA 2dIN W X-TYPIE,S-TYPIE
Zaczęty przez discus9 |
4 Odpowiedzi
8.087 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
problem z turbiną silnik 2.2
Zaczęty przez promotion |
4 Odpowiedzi
4.260 Wyświetleń |
wysłana przez MacAnk |
|
|
napinacz albo rolka napinacza
Zaczęty przez zp_west |
4 Odpowiedzi
4.518 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
X-type co to za wersja?
Zaczęty przez huberts1977 |
4 Odpowiedzi
4.179 Wyświetleń |
wysłana przez huberts1977 |
|
|
Nie świeci się prawa żarówka od świateł mijania...
Zaczęty przez Kocur666 |
4 Odpowiedzi
5.631 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
zmiana języka na tablicy rozdzielczej
Zaczęty przez oskioski |
4 Odpowiedzi
16.197 Wyświetleń |
wysłana przez piluim |
|
|
Pożyczę koła 16' na parę dni
Zaczęty przez ghrh |
4 Odpowiedzi
3.363 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
traci moc podczas jazdy oraz nie chce zapalić!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaczęty przez andrzej79 |
4 Odpowiedzi
4.948 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
RADIO w x-type 2003
Zaczęty przez snake |
4 Odpowiedzi
5.594 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta