| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Emulator czy transfer do baku? Problem z LPG
Zaczęty przez Mmaker |
3 Odpowiedzi
2.587 Wyświetleń |
wysłana przez mbolo |
|
|
2.0d wyraźny klekot i kopcenie
Zaczęty przez rybjou07 |
3 Odpowiedzi
2.440 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
X-Type 2.0d 2005 - norma EURO
Zaczęty przez Aldona_i_Tadeusz |
3 Odpowiedzi
2.699 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
reset klimatyzacji
Zaczęty przez denver69 |
3 Odpowiedzi
3.388 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
X-Type 2,2D 2006–2010 Akcja serwisowa tempomat
Zaczęty przez Sebastian X |
3 Odpowiedzi
4.325 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
synchronizacja iphona z zestawem z x-type
Zaczęty przez promotion |
3 Odpowiedzi
4.031 Wyświetleń |
wysłana przez lmxlmxlmx |
|
|
Wyciek oleju przy półosi. (X-type 2,5 V6 2005 r)
Zaczęty przez BEAR_77 |
3 Odpowiedzi
2.525 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
świece do x-type 2.5
Zaczęty przez Mateo520 |
3 Odpowiedzi
4.521 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Praca zawieszenia
Zaczęty przez omega |
3 Odpowiedzi
3.662 Wyświetleń |
wysłana przez ktulu |
|
|
Napis na radiu Please Wait
Zaczęty przez gelu1 |
3 Odpowiedzi
2.903 Wyświetleń |
wysłana przez gelu1 |
|
|
Figurka jaguara???
Zaczęty przez Kocurrro |
3 Odpowiedzi
3.435 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
2.2D Temperatura silnika oraz EGR
Zaczęty przez Michnikman |
3 Odpowiedzi
2.935 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
X type 2003 a 2005
Zaczęty przez cartoonrec@wp.pl |
3 Odpowiedzi
4.168 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
Czujniki parkowania tył
Zaczęty przez kamilos_sid |
3 Odpowiedzi
2.727 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
X-type 2,0d nie grzeje tylna szyba
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
3.757 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
felgi na kołą zimowe , czy z mondeo też podejdą ?
Zaczęty przez monteki |
3 Odpowiedzi
4.392 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
schemat wtyczki panel dotykowy
Zaczęty przez seba190 |
3 Odpowiedzi
2.917 Wyświetleń |
wysłana przez seba190 |
|
|
Nie działa tempomat
Zaczęty przez X type 3.0 v6 |
3 Odpowiedzi
2.485 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
problem przy odpalaniu
Zaczęty przez krzys369 |
3 Odpowiedzi
3.623 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
3 Odpowiedzi
2.478 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
|
Coś „puka” z nawiewów + dźwięk jakby zacięty zegar
Zaczęty przez pikey |
3 Odpowiedzi
2.476 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Szybkie pytanie do dieslowców
Zaczęty przez cobi |
3 Odpowiedzi
3.513 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
Ktoś pomoże czy już tylko jasnowidz zostaje ??:/
Zaczęty przez Xado |
3 Odpowiedzi
4.847 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
Pompa paliwa - brak zasialania (immobiliser?) PILNE
Zaczęty przez mikimisz |
3 Odpowiedzi
4.277 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Pomoc z pedalem hamulca Jaguar x type
Zaczęty przez Rudwal |
3 Odpowiedzi
2.611 Wyświetleń |
wysłana przez Eppic |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta